Anders Vastgoed in Oostburg staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. In een regio waar de woningmarkt dynamisch is, helpen we zorgvuldig en transparant om de juiste oplossing te vinden, of u koopt of verkoopt. Onze dienstverlening is gericht op klantgerichtheid en kwaliteit. Wij werken met een duidelijke werkwijze, waarbij uw wensen centraal staan. Onze expertise is gebaseerd op jaren ervaring in de regio, en we zijn alti...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Prinses Irenestraat 11
4507BC Schoondijke
€ 235.000 k.k.
€ 2.901/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 27
4505AN Zuidzande
€ 295.000 k.k.
€ 2.706/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Mr. P.C. Hennequinstraat 24
4501AT Oostburg
€ 315.000 k.k.
€ 4.315/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Molenberg 12
4501JK Oostburg
€ 310.000 k.k.
€ 2.649/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Nieuwstraat 67 B
4501BC Oostburg
€ 349.000 k.k.
€ 2.684/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Molenberg 12
10Uitstekende makelaar: vriendelijk en altijd bereikbaar voor vragen. Houd je goed op de hoogte. We zijn heel tevreden.
-
Brouwerijstraat 33
10Wat een mooie ervaring met Anders Vastgoed. Persoonlijke, vlotte service en fijne begeleiding. Dankzij Anders Vastgoed heb ik een goed gevoel bij de verkoop van een plek waar ik aan gehecht was en waar ik veel herinneringen aan heb. Een aanrader voor iedereen die een huis wil kopen of verkopen.
-
Nieuwstraat 67 B
10Het contact is perfect en zit kort op problemen en komt met oplossingen. Je wordt direkt bij veranderingen op de hoogte gesteld! Ze heeft alles voor ons uit handen genomen. Heeft goede adviezen en is zeer goed op de hoogte van de markt! Wij kunnen geen op of aanmerkingen verzinnen. Heeft super mooie foto's gemaakt en een aantrekkelijk aanbod gemaakt voor de verkoop op de site. Heb haar ook als aankoopmakelaar meegenomen en hierin zeer tevreden op de aankoop!! Kortom zijn wij sup…
-
Brouwerijstraat 18
10Anders Vastgoed heeft ons niet alleen met het verkopen geholpen maar ook, zeer professioneel, met andere diensten.
-
Dorpsstraat 60
10Joke is een kundig makelaar, communicatief heel sterk en alles wat een makelaar zou moeten doen, gebeurd ook, zeker een aanrader!
-
Grotendam 10
10Ze is professioneel. En verder super enthousiast, alsof het haar eigen huis is wat ze verkoopt. Erg begaan met alle betrokkenen . Een grote aanrader!!