Van Egmond Makelaardij
"Makelen is maatwerk"
In de Krimpenerwaard en directe omgeving zoekt u naar een woning? Dan bent u bij ons op de juiste plek. Wij bieden het grootste aanbod in de regio en helpen u graag verder met de juiste woning. Op onze website vindt u overzichtelijk en actueel het beschikbare aanbod. Kom langs als de droomwoning nog niet in beeld is, zodat we samen uw wensen en eisen kunnen bespreken. Zo blijven wij u op de hoogte van woningen die aansluiten bij uw voor...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lange Stoep 6
2941AE Lekkerkerk
€ 569.000 k.k.
€ 4.552/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 202 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bilwijkerweg 45
2821SC Stolwijk
€ 389.000 k.k.
€ 4.987/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Weidebloemstraat 17
2825AD Berkenwoude
€ 1.195.000 k.k.
€ 5.383/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 895 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oude Haven 12
2871DJ Schoonhoven
€ 499.000 k.k.
€ 4.578/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 87 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Looierijstraat 27
2931XK Krimpen aan de Lek
€ 262.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dijklaan 190
2861EM Bergambacht
€ 819.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 588 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (97)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
97 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
42 reviews op Google
-
Groen van Prinsterersingel 7
10Zeer prettig kantoor om zaken mee te doen!! Erg leuk bekwaam en enthousiast team. Men heeft echt kennis van zaken en helpt je het hele proces door van A tot Z, in ons geval voor de verkoop van een woning in een hogere prijsklasse. Ze bieden diverse pakketten aan waaruit je kunt kiezen hoe je de woning aan wilt bieden. Het vrijblijvende advies om je huis foto klaar te maken hebben we ook als zeer nuttig ervaren. We zagen tegen het proces op maar uiteindelijk werd onze woning supe…
-
Elzenstraat 11
8Gijsbert is een vriendelijke professionele makelaar die goed adviseert en begeleidt. Zijn team vult hem hierbij goed aan. Zijn medewerkers zijn behulpzaam en klantgericht.
-
Provenierstraat 3
9Fijne makelaar, erg vriendelijk en altijd goed geholpen. Heeft ons goed en eerlijk advies gegeven tijdens en voor de verkoop
-
Populierenlaan 16
9Mijn ervaring met Van Egmond is zeer positief. Zij zijn betrokken, luisteren naar je wensen maar zijn ook eerlijk. Dit geeft vertrouwen tijdens het verkoop proces.