Remko Stevens Makelaardij BV
"Onze expertise is úw gemak!"
Remko Stevens Makelaardij staat voor persoonlijkheid, enthousiasme en betrokkenheid. Sinds 2015 actief in de Betuwe en omgeving, is ons kantoor een jonge onderneming met veel passie voor het vak. Remko Stevens, NVM-makelaar en taxateur sinds 2008, brengt meer dan 17 jaar ervaring mee in de sector. Wij kijken niet alleen naar de zakelijke kant van een opdracht, maar ook naar de persoonlijke aspecten die erbij horen. Wij zijn op zoek naar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tusculum 37
6674DM Herveld
€ 575.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Broekstraat 24
6675BG Valburg
€ 1.150.000 k.k.
€ 3.758/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 306 m²
- Perceeloppervlakte
- 3890 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Ruimoord 7
6671GR Zetten
€ 599.000 k.k.
€ 4.538/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zonnekruidstraat 7
6666XK Heteren
€ 399.000 k.k.
€ 3.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Marshallstraat 93 a
6671BJ Zetten
€ 299.000 k.k.
€ 4.600/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Verlengde Emmastraat 35
6673XA Andelst
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 3935 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (153)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
153 reviews totaal
Funda
121 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Begoniastraat 24
10Wij zijn ontzettend tevreden over Remko Stevens Makelaardij. Het is een kleinschalig kantoor, wat zorgt voor een persoonlijke en betrokken aanpak. Je merkt echt dat ze de tijd voor je nemen en goed luisteren naar je wensen. Lieke heeft ons begeleid tijdens het hele proces en dat hebben we als zeer prettig ervaren. Ze is kundig, denkt actief mee en is altijd goed benaderbaar voor vragen of advies. Dankzij haar voelden we ons zeker en goed geïnformeerd bij elke stap. Kortom: een…
-
Het Nieuwland 8
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Remko als makelaar samen met zijn team. Vanaf het eerste contactmoment was hij professioneel, duidelijk en goed bereikbaar. Hij denkt actief mee en geeft eerlijk advies. Wij zouden hem zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige makelaar!
-
Marijkestraat 6
9Zeer fijne makelaar denkt met je mee en adviseert goed. Goede en fijne communicatie. Niks dan goeds over deze makelaardij !
-
Henri Dunantplantsoen 7
9Snel en direct contact. Zowel met de makelaar als met de binnendienst. Zeer prettig om mee samen te werken.
-
Bredestraat-Zuid 42
10Remko is een hele fijne makelaar! Hij blinkt uit in zijn persoonlijke contact, reageert snel op vragen en staat je graag te woord. Ik zou hem en zijn kantoor zeker aanbevelen.