Mark de makelaar
"Gewoon een goede makelaar in Wijchen e.o."
Gewoon een goede makelaar in Wijchen en de omgeving. Sinds 2021 help ik mensen met het kopen of verkopen van hun woning. Mijn doel is om het proces zo soepel mogelijk te maken, zodat klanten zich op hun wensen kunnen richten. Door mijn kennis van de regio en persoonlijke aanpak ben ik in staat om betrouwbare en transparante oplossingen te bieden. Ik richt me vooral op de regio Wijchen, waar ik zelf woon en werk. Met een fiets in de hand...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
de Lingert 6311
6605DX Wijchen
€ 398.000 k.k.
€ 4.234/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Klaverweide 17
6641VL Beuningen Gld
€ 492.000 k.k.
€ 4.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Markt 18
5361GH Grave
€ 528.000 k.k.
€ 4.552/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 72 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boreel de Mauregnaultstraat 26
5361HG Grave
€ 435.000 k.k.
€ 3.625/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 76 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Klapstraat 35
6601AA Wijchen
€ 850.000 k.k.
€ 3.899/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 747 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Schutsboom 20
5364PN Escharen
€ 625.000 k.k.
€ 3.743/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 251 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Kruisstraat 5
9Mark komt uit de buurt en dat merk je. Hij kent het stadje waar wij wonen, hij weet wat voor type mensen hier naar op zoek zijn en hij weet ook wat de uitdagingen zijn. In alle gesprekken was hij hier open en eerlijk over en dat was erg prettig. Ook rondom de bezichtigen en het onderhandelen was zijn kunde en expertise erg prettig. Het heen en weer bellen rondom het definitief maken van een goed bod (voor kopers en verkopers) was top. Niet per se het onderste uit de kan willen h…
-
Wedesteinbroek 1433
10Mark heeft ons geweldig begeleid bij de verkoop van onze woning. Heldere communicatie, realistisch advies en een persoonlijke aanpak. Dankzij zijn professionaliteit verliep alles soepel en met een topresultaat! Een echte aanrader voor iedereen die wil verkopen met vertrouwen.
-
Poldervaart 37
10Mark is een hele fijne makelaar, maar ook een fijn persoon. Het contact is vlot en soepel, niet mailen, maar lekker appen en bellen. Fijn ook dat je zaken doet met Mark zelf, en niet met een assistente, stagiair of collega die even het dossier niet helder heeft. Aanrader!
-
Wolfsbossingel 111
9Mark de Makelaar is een down-to-earth makelaar. Met veel vertrouwen konden wij de verkoop van onze woning uit handen geven aan hem. Ook van (potentiële) kopers hoorden we terug dat Mark ons huis op een zeer prettige manier verkocht. We raden hem van harte aan als makelaar!