Peltenburg Makelaardij & Taxaties
"Jouw makelaar, altijd in de buurt!"
In Schoonhoven en de omgeving staan wij graag voor je klaar bij het kopen of verkopen van een woning. Met meer dan 15 jaar ervaring in de makelaarsbranche bieden wij persoonlijk en professioneel advies. Ons kantoor is gevestigd in de binnenstad, waarin een monumentaal pand met authentiek karakter huiswaarts is. Wij kennen de stad en haar wijken als geen ander, wat ons in staat stelt om jou beter te begeleiden op de lokale markt. Ons kle...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meidoornstraat 114
2861VL Bergambacht
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mariannehof 6
3411XE Lopik
€ 370.000 k.k.
€ 2.960/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koestraat 1 a
2871DM Schoonhoven
€ 289.000 k.k.
€ 5.898/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Newtonstraat 4
2871PM Schoonhoven
€ 675.000 k.k.
€ 5.400/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 426 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Havenstraat 13
2871DX Schoonhoven
€ 470.000 k.k.
€ 3.456/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Het Klooster 1 e
2871BJ Schoonhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.261/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Olivier van Noortplein 19
9Wij hebben het verkoop van ons huis als erg prettig ervaren. Het contact was fijn en persoonlijk, waardoor we ons meteen op ons gemak voelden. De begeleiding was van begin tot eind goed en duidelijk. Tijdens de bezichtigingen viel vooral op hoeveel kennis er aanwezig was over het huis. Er werd echt de tijd voor ons genomen om alles rustig door te lopen en vragen te beantwoorden. Al met al zijn we erg blij dat we de keuze hebben gemaakt om voor deze makelaar te kiezen. Zeker ee…
-
Rotterdamseweg 51
9Goed en duidelijk contact! Verkoop ging vlot. Zeer tevreden over de afhandeling. Genoeg kennis over de huidige markt.
-
Koestraat 42
10Deze makelaar kent de lokale markt en het persoonlijke contact heb ik als zeer prettig ervaren. zowel met bezichtigingen als met koop/verkoop woning. Super!
-
Schapenstraat 16
10Door de deskundigheid van Richard en Nanda hebben wij het als prettig ervaren om met hen zaken te doen. We konden met elke vraag bij hen terecht. Wij hebben 39 jaar in ons huis gewoond en het is dan fijn om te merken dat er óók rekening met het emotionele aspect gehouden wordt en dat geeft direct een vertrouwd gevoel.
-
Cellebroedersstraat 13
10Peltenburg Makelaardij is een bijzonder prettige makelaar; professioneel, vriendelijk en snel. Richard is deskundig en zeer goed ingevoerd in de lokale (en regionale) huizenmarkt in Schoonhoven. Zijn kennis en ervaring hebben ons ontzettend goed geholpen bij het verkopen van het appartement van onze vader. Ook zijn collega Nanda was zeer behulpzaam. Wij wonen zelf niet in de buurt, het was daarom erg fijn dat Nanda en Richard veel voor ons hebben waargenomen. Een klein kantoor m…