Bij MooiWonen Makelaars staat uw woning centraal. Wij bieden een breed aanbod op het gebied van aankoop, verkoop en taxaties. Onze ervaring in de agrarische sector, gecombineerd met kennis van de huidige woningmarkt, maakt ons tot een betrouwbare partner voor zowel agrarische als woonprojecten. Van de verkoop van een woning tot het ontwerpen van uw droomhuis, wij ondersteunen u op alle stappen. Onze samenwerking met Agriplaza Bouwadvies...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zuidlaarderweg 16
9468AE Annen
€ 465.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 1450 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ronkelskamp 4
9468EP Annen
€ 445.000 k.k.
€ 2.853/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 389 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Bosweg 2
9467PN Anloo
€ 465.000 k.k.
€ 2.246/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 1214 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Middenweg 100
9468GD Annen
€ 289.500 k.k.
€ 2.954/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Havixhorst 73
9472RS Zuidlaren
€ 379.500 k.k.
€ 3.547/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Borghoornsweg 10
9468EK Annen
€ 395.000 k.k.
€ 3.376/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Frankie
2Op aanraden van anderen deze makelaar ingeschakeld. Deze mensen waren erg tevreden. Helaas was onze ervaring buitensporig slecht. Naast een onaangenaam gevoel van onder druk gezet worden wat natuurlijk nog enigszins subjectief is, zijn er in vrijwel elke stap van de verkoop ook aantoonbaar grove fouten gemaakt. Van foutjes in de verkooptekst, tot het niveau dat de verkoopovereenkomst tot twee keer toe nog gegevens bevatte van een ander huis. Het verhaal werd nog slechter toen we zagen dat na verkoop de woning binnen een paar maanden ook weer door de koper doorverkocht voor is voor een fors hoger bedrag ter waarde van een modaal jaarsalaris. Misschien een toevalligheid, verband met de makelaar kunnen we helaas niet aantonen. Alles is natuurlijk af te doen met ‘kan gebeuren’, uiteindelijk was het doel toch te woning verkopen en dat is geluk.
-
Kastelenakkers 12
7Tijdig georiënteerd op de woningwaarde met snel en objectief resultaat. Bij start verkoop goed overleg over de vraagprijs. Snelle planning bezichtigingen en rapportage daarover. Na keuze koper intern snel en goed koopcontract gemaakt en rondgestuurd. Na bedenktijd bord "Verkocht" geplaatst. Vanaf dat moment valt het contact stil. Vervolg en afronding bij de overdacht bij de notaris. Makelaar heeft ervoor gezorgd dat binnen 4 weken de woning was verkocht. Prima!