Van de Water Makelaars is sinds 1979 actief als betrouwbare partner in de regio Breda, Oosterhout en Tilburg. Beginnend als familiebedrijf is het kantoor in de jaren sindsdien uitgegroeid tot een professionele makelaar in Brabant. Onze kernwaarden zijn openheid, betrokkenheid en kwaliteit, waarop we ons dagelijks richten om de beste resultaten te behalen. Wij werken in een hecht team met korte lijnen en duidelijke communicatie. Jouw wen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gaanderij 9
4901ZX Oosterhout
€ 1.045.000 k.k.
€ 4.816/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 711 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Napoleonshoed 21
4906LC Oosterhout
€ 479.000 k.k.
€ 3.742/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Barkentijn 3
4905CB Oosterhout
€ 498.000 k.k.
€ 6.385/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rembrandtlaan 34
4907NN Oosterhout
€ 459.000 k.k.
€ 3.101/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 298 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Heemraadsingel 9
4944VC Raamsdonk
€ 650.000 k.k.
€ 2.434/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 267 m²
- Perceeloppervlakte
- 828 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Vroenhoutstraat 14
4901ZN Oosterhout
€ 475.000 k.k.
€ 3.958/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 294 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (86)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
86 reviews totaal
Funda
86 reviews op Funda
-
Kuiperijhof 39
8Goede kennis van de huidige markt, prettige begeleiding. Goede bereikbaarheid en prettige communicatie
-
Frans Halslaan 88
9Veel kennis van de makrt ontwikkelingen en prettig in de communicatie. Prijs voor verkoop van een woning is relatief hoog
-
Plantsoen 33
10*Goede uitleg over de te regelen zaken: *Waarom bepaalde keuzes gemaakt worden. *Fijn contact tijdens bezichtigingsdagen. *Evaluatie van de bezichtigingen *En het samen bepalen van de eventuele kopers (voor-en nadelen) *Goede bereikbaarheid/reactie bij vragen. *Kortom: dik tevreden over onze makelaar !!
-
Stadhouderslaan 46
9Contact was prettig en zakelijk. Makelaar kon zich goed in mijn situatie inleven. Makelaar kende de lokale situatie erg goed wat zeker geholpen heeft. gedachtewisseling over prijsstelling was realistisch en open.
-
Vlaggeschip 50
10Contact met de makelaar is prettig, persoonlijk en professioneel. De makelaar is zeer bekend met de woningmarkt in zijn werkgebied.
-
Barkentijn 13
9goed inzicht in de markt, fijn contact en goede begeleiding, ook de aftersales is als zeer goed te beoordelen.
-
Woutertje Pietersestraat 15
9komt afspraken na, professioneel, vriendelijk, altijd vrolijk, houdt je op de hoogte van gehele proces. Verkoop verliep uitzonderlijk goed
-
Colijnstraat 4
9Fijne gesprekspartner goed advies en snelle reactie op/bij vragen. Is op de hoogte van de woningmarkt in Oosterhout en omstreken.