In Zutphen staat De Bos Makelaardij en Hypotheken voor betrouwbare, persoonlijke en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Met ruim 30 jaar ervaring in de regio, combineren we kennis en passie om uw woonwensen te realiseren. Onze belofte is transparantie, professionaliteit en een gerichte aanpak. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op uw voorkeuren en doelen, met een...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rijksstraatweg 51 c
7231AB Warnsveld
€ 495.000 k.k.
€ 4.541/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ien Dalessingel 31
7207LA Zutphen
€ 425.000 k.k.
€ 3.295/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zutphen-Emmerikseweg 10
7227DL Toldijk
€ 395.000 k.k.
€ 2.582/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 940 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 7
7221BM Steenderen
€ 539.000 k.k.
€ 4.278/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 564 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
van Dorenborchstraat 175
7203CC Zutphen
€ 395.000 k.k.
€ 4.340/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Bosrand 36
7207MG Zutphen
€ 535.000 k.k.
€ 4.023/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Deventerweg 112
9Makelaar heeft heel veel kennis van de markt en heeft het verkopen van ons huis heel strategisch begeleid. Wij zijn hier heel blij mee!
-
Bronkhorsterweg 3
10Zeer goed op de hoogte van de markt in onze omgeving, prettig in de omgang en korte lijntjes; prima!
-
Wichmondseweg 11 E
10Ontzettende fijne makelaar die je op de juiste wijze voorzien van informatie. Ook de stappen die worden genomen word in de puntjes uitgelegd. Een waardevolle makelaar
-
Bronsbergen 25 r203
8Vriendelijk en hulpvaardig. Kennis van zaken. Goede ondersteuning van het proces. Zeker aanbevelenswaardig in andere gevallen.
-
Marspoortstraat 23
10Ik ben heel blij met deze makelaar. Ze zijn kundig, vriendelijk, behulpzaam, betrokken en communiceren goed. Zeer aan te raden!!
-
Buitensingel 14
10De Bos Makelaardij is zeer kundig bedrijf dat goed helpt, professioneel is en prettig is om zaken mee te doen.
-
Hallsedijk 14
9We zijn zeer tevreden over makelaardij de Bos,Kennis van de lokale markt,deskundig advies en nemen uitvoerig de tijd om de verkoop te begeleiden. Vriendelijk,correct en zeer deskundig, Hartelijke groet, Mia en Harry Achterkamp
-
Zutphensestraat 152
10Wij hebben zeer fijn samengewerkt met Makelaardij de Bos. De communicatie was prettig, deskundig en snel. We hadden altijd het gevoel dat er tijd werd genomen om alle stappen in het aankoopproces met ons door te nemen en vragen van onze kant werden helder uitgelegd. Omdat het een oudere woning betrof waren we ook erg blij met het vakkundig beoordelen van de staat van de woning. Er werd creatief meegedacht over eventuele aanpassingen die we wilden maken. Het heeft geresulteerd in…