Nieuwe Buren Makelaars
"Nieuwe Buren Makelaars, nét meer dan je verwacht!"
Bij Nieuwe Buren Makelaars in Elst staan jouw woonwensen centraal. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van jouw woning, je krijgt bij ons het beste advies voor die belangrijke stap in jouw persoonlijke leefomgeving. We streven naar de beste opbrengst van jouw verkoop of aankoop, met een transparante werkwijze onderbouwd door gedegen kennis. Onze vrouwelijke touch, heldere stijl en ervaring zorgen voor nét dat beetje extra....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Spaanstraat 19
6678AT Oosterhout
€ 375.000 k.k.
€ 3.947/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Amalia van Solmsstraat 10
6661XZ Elst
€ 547.500 k.k.
€ 3.802/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Halve Morgen 5 a
6662DG Elst
€ 489.000 k.k.
€ 4.702/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Paardenbloem 21
6665HD Driel
€ 985.000 k.k.
€ 5.565/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 888 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Schenkelskamp 23
6662SK Elst
€ 445.000 k.k.
€ 4.541/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Jasappel 34
6662JG Elst
€ 649.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Morel 22
10Fijne vrouwen die doorpakken en realistisch zijn in hun advies. Deze makelaar heeft voor ons aangekocht en verkocht, met succes binnen korte tijd! Wij zijn zeer tevreden!
-
Kostverloren 41
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Nieuwe buren bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact voelden we ons serieus genomen en goed geïnformeerd. Suzanne en Nella zijn professioneel, deskundig en denken echt met je mee. De communicatie verliep vlot en duidelijk, waardoor wij altijd wisten waar we aan toe waren. Dankzij hun inzet en betrokkenheid hebben we ons appartement heel snel en goed verkocht. Kortom: een fijne samenwerking met twee enthousiast…
-
Maagd 9
10Ben goed ondersteund door mijn makelaar en ben erg blij dat ik voor De Nieuwe Buren in Elst heb gekozen. Mocht ik weer een woning willen kopen of verkopen dan ga ik zeker weer contact opnemen.
-
Stationsstraat 25
10Een betrouwbare en verbindende makelaar, met een uitstekende balans tussen commerciële deskundigheid en oprechte menselijkheid.
-
Julianastraat 9
10Top makelaars! Zowel als aankopend als verkopend betrouwbaar, deskundig en doortastend! Ten zeerste aan te raden!
-
Groningensingel 893