Velthuis Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Oldenzaal. Wij zijn actief in de regio en beloven transparante, gedetailleerde begeleiding bij elke transactie. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich op de hoogte houdt van markttrends en beslissingen met vertrouwen neemt. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is doortastend en gericht op resultaat, met een ste...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Morslaan 40
7576CV Oldenzaal
€ 315.000 k.k.
€ 2.647/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Stakenkamplaan 59
7574CB Oldenzaal
€ 225.000 k.k.
€ 2.777/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
J.H. Molkenboerstraat 69
7574XG Oldenzaal
€ 469.000 k.k.
€ 3.085/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 398 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
P.C. Boutensstraat 267
7606AW Almelo
€ 195.000 k.k.
€ 2.635/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Zadelmaker 57
7577TJ Oldenzaal
€ 455.000 k.k.
€ 3.554/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Engelwortel 64
7577EG Oldenzaal
€ 330.000 k.k.
€ 2.869/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Oostwal 25
10Marcel Velthuis heeft kennis van zaken en een een fijne persoon om mee te overleggen. Hij heeft ons tussentijds goed op de hoogte gehouden. Hij heeft hiervoor goed de tijd genomen. Een betrouwbare persoon!
-
Jeroen Grootte Bromhaar
10Velthuis Makelaardij is een zeer deskundige Makelaar. Dankzij hun benadering, kennis van zaken, goede communicatie, heldere afspraken, makkelijk en zeer prettig contact verliep het gehele traject zeer soepel. Wij zijn ontzettend blij met Velthuis Makelaardij en bevelen hen van harte aan!.
-
J.H. Molkenboerstraat 69
9De contacten zijn prima verlopen. Kennis van zaken, heldere begrijpelijke uitleg. Korte lijntjes tussen ons als verkopers en de makelaar. Zeker aan te bevelen in Oldenzaal in vergelijking met een aantal andere makelaars waar we ervaring mee hebben opgedaan in een andere situatie.
-
Leon Brouwer
10Adequaat advies, prettige communicatie en fatsoenlijke behandeling. Marcel is een fijne man en luistert goed naar je wensen en speelt hier ook gemakkelijk op in.
-
P.C. Boutensstraat 267
9Marcel heeft een klein servicegericht kantoor. Communicatie per app, snelle reacties, goede adviezen. Erg toegankelijk, we zijn zeer tevreden over de service en ondersteuning.
-
Marian Oude Alink
10Het contact met Marcel verloopt zeer prettig en efficiënt. Hij komt gemaakte afspraken stipt na en hanteert een no-nonsense aanpak, wat zorgt voor duidelijkheid en betrouwbaarheid. Marcel is vriendelijk in de omgang en weet verwachtingen waar te maken. Zijn voorspellingen en inschattingen zijn accuraat gebleken. Daarnaast is hij goed bereikbaar via e-mail, telefoon en WhatsApp, wat het samenwerken soepel en toegankelijk maakt. Samenvattend: Marcel is een betrouwbare, toegankelijke en professionele contactpersoon die doet wat hij zegt.