Noord Veluwse Makelaardij is sinds 1990 actief op de vastgoedmarkt in Heerde en omstreken. Ons werkgebied ligt in het noorden van de Veluwe, waar wij goed thuis zijn. Wij helpen u graag bij het kopen of verkopen van woningen, bouwkavels, agrarische grond of woonboerderijen. Onze klantgerichte aanpak en kennis van de regio maken ons tot een betrouwbare partner in alle vastgoedtransacties. Wij zijn aangesloten bij NVM en staan voor kwalit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Assendorperstraat 26
8181SK Heerde
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 10160 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Sprengenweg 83
8161ND Epe
€ 470.000 k.k.
€ 3.949/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vosbergerweg 23
8181JK Heerde
€ 585.000 k.k.
€ 4.034/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 349 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Veldweg 19
8181LP Heerde
€ 735.000 k.k.
€ 5.880/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 846 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kerkstraat 5
8181JA Heerde
€ 590.000 k.k.
€ 3.856/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 1050 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Schoolstraat 13
8181CV Heerde
€ 295.000 k.k.
€ 4.214/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Oenerweg 1 a
9Heel goed goede begeleiding en uitleg neemt alle tijd en veel goede tips echt aan te bevelen vooral bij ouderen en alleen staanden
-
Braamkamp 17
10Heel fijn kantoor om mee (samen) te werken aan de verkoop van de woning. Zeer toegankelijke en vriendelijke makelaar en kantoormedewerkster. Communicatief over allerlei aspecten, ook als intermediair met de (aanstaande) kopers. Reële inschatting van de verkoopwaarde en evenzo de benadering van de biedingen. Zeer prettig.
-
Tim Montfrooij
2 -
Kerkweg 24
10Het contract was perfect,alles verliep probleemloos,het ging snel en professionele,geweldige mensen
-
Mario
6Mijn eerste indruk: Hele suffe website. Inhoudelijk prima verder, maar deze site is wel klaar voor een nieuwe upgrade!
-
de Steeg 18
8De lokale kennis van de markt en de kennis over agrarische objecten heeft zeker bijgedragen bij de verkoop van dit object. Hier zijn wij erg blij en tevreden mee. Zeker goed om hiermee door te gaan!
-
Dürst Brittlaan 47
10We zijn zeer tevreden hoe Henk en ook Marianne alles voor ons geregeld hebben,op een fijnene manier,dank daarvoor
-
Veesser Enkweg 12
10Er valt geen enkel minpunt te benoemen over dit verkoopproces. Accuraat, vriendelijk, snelle reacties op onze vragen en deskundige informatieverstrekking.
-
de Rolders 4
10Na een verkoop die met een koper totaal fout liep heeft de Veluwse gauw geschakeld en binnen 1 dag het huis weer alsnog verkocht