Van Wijk Makelaardij
Van Wijk Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Valkenswaard en de omgeving. Wij begrijpen de waarde van uw woning en helpen u met zorgvuldigheid en professionaliteit bij de verkoop, huur of aankoop van onroerend goed. Wij bieden dienstverlening in verkoop, huur en aankoop, met een sterke focus op expat-klanten en nieuwbouwprojecten. Onze kennis van de regio, gecombineerd met beroepservaring in meerdere ta...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoppenbrouwers 17
5552SB Valkenswaard
€ 195.000 k.k.
€ 4.643/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- 2230 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Hoogstraat 30
5554AL Valkenswaard
€ 649.000 k.k.
€ 5.595/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Dasstraat 11
5555KH Valkenswaard
€ 395.000 k.k.
€ 3.657/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Bus 22
5581GP Waalre
€ 370.000 k.k.
€ 5.606/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Klaverbeemd 4
5551HH Valkenswaard
€ 685.000 k.k.
€ 4.335/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Haageinderhof 9
5552HX Valkenswaard
€ 379.000 k.k.
€ 4.858/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
De Bus 22
10Zeer tevreden over deze makelaar. Er is uitstekend werk geleverd: professioneel, deskundig en met oog voor detail. De makelaar luistert goed, denkt actief mee en overlegt helder gedurende het hele proces. Dit zorgde voor vertrouwen en een prettig verloop. Absoluut aan te raden.
-
Haageinderhof 9
9Altijd bereikbaar voor overleg, direct advies bij moeilijke vragen, komt afspraken snel na en deskundig.
-
Harrie Weijershof 9
10uitstekende begeleiding gedurende het gehele verkoopproces. De communicatie was altijd duidelijk, tijdig en prettig, actief meegedacht, snel geschakeld en professioneel geadviseerd, zowel strategisch als praktisch
-
Schoolstraat 11
10Het contact gaat heel soepel en alles werd snel geregeld. Simon is professioneel en denkt goed mee in het hele proces. Fijne makelaar om mee samen te werken.
-
Den Haas 54
10Het contact verliep erg goed. De kennis is sterk van de makelaar en ook de hulp die mij is aangeboden. De makelaar is altijd goed bereikbaar en tevens betrouwbaar. Met van Wijk makelaardij heb ik deze woning kunnen kopen als verkopen. Erg prettig om mee samen te werken.
-
De Hazelaar 12
9De makelaar communiceerde goed en snel met ons en de potentiële kopers. Het belangrijkste verbeterpunt zou kunnen zijn om een pakkendere tekst op Funda te zetten.
-
Spinnerwei 4
9Altijd bereikbaar, zelfs tijdens zijn vakantie aan de andere kant van de wereld! Heldere communicatie. Weet je gerust te stellen op momenten dat het nodig is, kortom een aanrader. Bedankt voor de fijne samenwerking Simon!