Ligtenberg Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Vaassen, Apeldoorn en de omgeving. Dagmar Ligtenberg en Max van Dam combineren praktijkervaring met theoretische kennis om u te begeleiden bij de aankoop of verkoop van uw woning. Door hun diepe kennis van de lokale markt en wijken, weten ze precies wat uw woning waard is en hoe u het beste kunt voorbereiden op de verkoop of aankoop. Bij Ligtenberg Makelaars st...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Apeldoornseweg 13
8172EG Vaassen
€ 637.500 k.k.
€ 4.397/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 366 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Smutsstraat 16
8172CD Vaassen
€ 335.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Deventerstraat 42 C
8171AE Vaassen
€ 550.000 k.k.
€ 5.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Burglaan 8
7314BL Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 4.132/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 317 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vuurdoornstraat 72
8171XJ Vaassen
€ 400.000 k.k.
€ 3.636/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Deventerstraat 75
8171AC Vaassen
€ 730.000 k.k.
€ 4.171/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 728 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
44 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Hardenbrink 65
10Een no-nonense makelaarskantoor, laagdrempelig en uitstekende service. Afspraken worden nagekomen en informatievoorziening is prima.
-
Dennenweg 4
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding.. onze zoekopdracht is naar tevredenheid volbracht. De brochure is prachtig uitgevoerd.
-
Jasmijnstraat 7
10Prettig contact. Proactief. Deskundig. Vanaf het eerste contact is alles soepel verlopen. Bij vragen wordt er snel gereageerd. Er is goed gekeken naar deze specifieke situatie en geadviseerd onder welke voorwaarden het huis te verkopen.
-
Elzenoord 14
10Het contact verliep keurig en netjes. Alles verliep prima naar onze verwachtingen. Niets negatiefs te melden.
-
Cromme Ackerstede 76
9Wij hebben goede ervaring met de makelaar, zij gaven goede advies, denkt ook mee met de klant, kan alle tijde bellen en naar de kantoor binnen lopen, kontakt was goed en wij zijn goed op de hoogte gebracht, ze denken mee en hebben alle tijd en zorg
-
Welgelegenweg 9
10Wat een fijne makelaar om mee samen te werken! Heeft verstand van zaken en is zeer goed in communicatie. Wij kunnen deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Palisiumpark 4
10De makelaar begreep goed onze wensen, maar hield ons met beide benen op de grond. Hij heeft vervolgens uitmuntend voor ons onderhandeld.
-