Gerry Kanters Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de wijk van Asten. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgt het kantoor ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens de hele koop- of verkoopproces. Het kantoor legt veel nadruk op kennis van zaken, empathie en zorgvuldigheid. Door een persoonlijke aanpak en aandacht voor de wensen van klanten, wordt elke transactie met zorg en professionaliteit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Marialaan 17
5724AB Ommel
€ 465.000 k.k.
€ 3.661/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 393 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kruiskensweg 20 a
5721KD Asten
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Saturnusstraat 35
5721BR Asten
€ 492.000 k.k.
€ 3.905/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 336 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koolwitje 32
5711NN Someren
€ 405.000 k.k.
€ 3.785/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hooidries 30
5725BZ Heusden
€ 485.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 7
5721ZZ Asten
€ 619.000 k.k.
€ 4.762/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Uranusstraat 19
10Wij zijn echt heel erg blij met Gerry ! Vanaf moment een snapte zij ons en was die klik er direct en hadden wij het volste vertrouwen in de verkoop via haar. Professioneel maar ook persoonlijk, precies wat wij nodig hadden ! Zeer dankbaar dat Gerry op ons pad mocht komen en de fantastische verkoop van ons huis heeft gedaan ! Hele erge aanrader om haar als (aankoop) makelaar te kiezen !
-
Heistraat 1
10Hele fijne deskundige makelaar. Duidelijk, zakelijk en fijn persoon om mee te werken. Zou haar zeker aanbevelen.
-
Sebastiaan Gruijters
10Erg blij met de flexibiliteit van Gerry, ze is heel duidelijk en komt afspraken goed na, zeer professioneel !
-
Sommerscamp 32
10Alles is zeer goed verlopen. Dik tevreden over Gerry Kanters. Zeer deskundig en correct zowel jegens koper als verkoper.
-
Peelkesakker 13
10Prijs / Kwaliteit geen 10 omdat contact met een andere makelaar (een jaar eerder) de courtage voor duurdere huizen naar beneden bijstelde.
-
Irene Kersten
10Als je een echt kundige makelaar zoekt moet je bij Gerry zijn. Super hoe ze meedenkt en met goede adviezen komt. Het contact met haar hebben wij als zeer prettig ervaren.
-
Lijntjesstraat 7
10Het contact met Gerry Kanters was erg prettig. Ze was meedenkend, duidelijk over de verwachtingen en je kunt goed merken dat ze weet wat er speelt in de markt. Ik wil haar absoluut aanbevelen als makelaar voor aankoop en verkoop van een woning.