Theo Keijzers Makelaardij
Theo Keijzers Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Helmond. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens het kopen of verkopen van woningen. Onze ervaring en passie voor de regio maken ons de vertrouwde partner bij elke transactie. Wij bieden dienstverlening in verkoop, taxaties en aankoop. Onze werkwijze is gericht op doelg...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hunzestraat 55
5704GS Helmond
€ 379.000 k.k.
€ 3.752/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Jan van Goyenlaan 14
5702BC Helmond
€ 449.500 k.k.
€ 3.539/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 231 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kanaalboulevard 104
5705KR Helmond
€ 470.000 k.k.
€ 3.615/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Bergakker 7
5763AV Milheeze
€ 649.000 k.k.
€ 4.241/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Coppesdonk 9
5706ZX Helmond
€ 1.389.000 k.k.
€ 2.974/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 467 m²
- Perceeloppervlakte
- 637 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht
Kruisbekstraat 29
5702RT Helmond
€ 399.000 k.k.
€ 3.244/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Tim Kuipers
10Zeer tevreden, Theo denkt met je mee en legt alles duidelijk uit, een echte vakman!
-
Bergakker 7
8Het contact liep eigenlijk meteen wel goed en soepel ook t energielabel en de fotoś was keurig op tijd klaar,prijs was in samenspraak okè en nadat t op funda stond was t na 2 weken verkocht. We zijn zeer tevreden over Theo Keizers Makelaardij tot nu toe.
-
Brabanthof 7
10Theo is een hele fijne en duidelijke makelaar. Snel in de communicatie. Je weet waar je als verkoper aan toe bent.
-
Schoolstraat 22
8Een zeer rustig en betrouwbaar iemand. Komt gemaakte afspraken na. Reageert snel op vragen. Is goed bekend met de huizenmarkt.
-
Hoofdstraat 35
10Een goed advies, goede begeleiding en snelle communicatie! Deze makelaar weet wat er in de regio speelt en is eerlijk. Niet alleen bij aanvang van de verkoop, maar ook bij de afronding heeft hij ons belang vooropgesteld.
-
Horst 5
9Theo heeft ons prima geholpen en begeleid om het huis te verkopen. Deze makelaar is zeer betrouwbaar gebleken.
-
Dolfijnlaan 102
9Het contact met onze makelaar was prima,hij heeft ons heel goed geholpen met alles wat we zelf niet wisten. Ook konden wij hem altijd bellen of appen als we vragen hadden.
-
Laan door de Veste 62
10Theo heeft 15 jaar geleden on huis verkocht. En nu ook weer naar voller tevredenheid. Deskundig, vriendelijk en vertrouwenwekkend.