Emil NVM Makelaars || Leiden - Leiderdorp
"Goed wonen Lekker leven"
Emil Makelaars in Leiden en Leiderdorp staat al 25 jaar voor persoonlijke, doordachte hulp bij het kopen of verkopen van woningen. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis, je huidige woning wilt verkopen of een waardebepaling nodig hebt: wij staan altijd voor je klaar met professionele begeleiding. Onze ervaring, lokale kennis en sterke netwerken zorgen voor een soepel verloop vanaf de eerste stap tot de laatste. Met drie betrokken p...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bruijnings Ingenhoeslaan 44
2273KS Voorburg
€ 275.000 k.k.
€ 3.986/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Toussaintkade 27 A
2321VX Leiden
€ 495.000 k.k.
€ 5.690/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 77 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Melissetuin 6
2317NE Leiden
€ 595.000 k.k.
€ 4.281/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Charlotte de Bourbonstraat 18
2351RJ Leiderdorp
€ 550.000 k.k.
€ 4.621/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hogeweg 4
2244GR Wassenaar
€ 1.295.000 k.k.
€ 6.540/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 486 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Tasmanstraat 52
2315TD Leiden
€ 625.000 k.k.
€ 4.960/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
4 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Edwin Leunissen
10Top Emil en collega’s. De verkoop verliep enorm soepel, ook voor de kopers. Alle partijen blij!
-
Wouter Huigen
10Super goed en efficiënt geholpen, snel mijn ideale woning kunnen vinden door mijn aankoopmakelaar
-
Charlotte van der Zeeuw
10Emil makelaars is een makelaardij die je van A tot Z begeleidt in de (ver)koop van je huis. Ze hebben een prettige manier van communiceren, waardoor geen enkele vraag gek is. Het gehele proces is duidelijk met ons besproken, we zijn niet voor gekke situaties komen te staan. Ik raad Emil makelaars aan iedereen aan: het is een professionele partij die gaat voor het beste resultaat!
-
Rob Akkeren
10Zeer bekwame makelaar snel betrokken in het hele fraject.Prachtige presentatie op funda met heel goed eind reseltaat.Grote 👍 voor het hele team …
-
Pauwenstraat 20
10Zeer prettig contact met Emil. Emil en zijn team zijn laagdrempelig benaderbaar, reageren snel en zijn erg meedenkend en flexibel. Ontzettend blij met hun hulp bij de aankoop van ons nieuwe huis!
-
Jos Bosma
10Als je voor betrouwbaarheid en kennis in de markt zoekt hoef je niet verder te zoeken. Onwijs goed geholpen op een menselijke manier. Voor mij nooit geen andere makelaar meer!
-
gerard Nijland
10Wij zijn ontzettend tevreden over Emil. Vanaf het eerste contact was alles heel vriendelijk en prettig. De service was uitstekend: snel, duidelijk en altijd meedenkend. De woning is heel professioneel gepresenteerd, met prachtige foto’s die het huis perfect tot zijn recht lieten komen. Kortom, een fijne samenwerking en absoluut een aanrader!