De Bree Makelaardij en Taxateurs
"Eerlijk advies, optimaal resultaat! De Bree!"
Een huis (ver)kopen gebeurt niet elke dag – en al helemaal geen thuis. Daarom is het fijn als je kunt rekenen op een makelaar die precies weet wat er speelt. De Bree Makelaardij staat voor een persoonlijke aanpak, korte lijnen en het beste resultaat. Of je nu koopt, verkoopt of een taxatie nodig hebt – wij begeleiden je van begin tot eind en nemen je zoveel mogelijk werk uit handen. We zijn transparant, denken actief mee en komen altijd...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Radarweg 342
1043NV Amsterdam
€ 435.000 k.k.
€ 8.878/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Parkstraat 21
1544AM Zaandijk
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 99 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Rinus Michelslaan 127
1061MB Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 8.555/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Eline Vereplantsoen 13
1507PN Zaandam
€ 399.000 k.k.
€ 4.483/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Poelsnip 24
1509ZV Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 5.921/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 92 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Ganzenwerfstraat 21
1501BJ Zaandam
€ 339.500 k.k.
€ 4.297/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 66 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (81)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
81 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
72 reviews op Google
-
Luuk Friele
10Hele fijne ervaring gehad met De Bree. Met de aankoop van ons nieuwe huis, en de verkoop van ons huidige huis. Ze zijn altijd goed bereikbaar, en helpen met alle vragen. Joost, bedankt!
-
P. Hkmr
2De meest smakeloze makelaardij die zn reklame met foto s van buurhuizen laat ingooien . tis nog ranziger dan louche auto verkopers. nee de bree uslaat de plank goed mis
-
UpgradeU
10Korte lijnen, eerlijke prijs en goed advies. Snel verkocht en ook buiten kantooruren staan ze er voor je. Top service!
-
Léonie Risah
10Ik ben erg blij dat ik voor De Bree Makelaardij gekozen heb. Erik, Liam, Estelle & Lene hebben mij erg goed begeleid bij de verkoop. Vanwege funderingsproblematiek liet de verkoop van mijn woning ruim vijf maanden op zich wachten en zij bleven zich volledig inzetten. Altijd vriendelijk & behulpzaam. Echt een top team! Ik raad iedereen deze makelaar aan die op zoek is naar een professioneel, betrokken team met een persoonlijke benadering. Na ruim 100 bezichtigingen had Liam alsnog een bod voor mij boven de vraagprijs en is mijn woning verkocht.
-
Carla van Wier
10We zijn prima begeleid, vriendelijke medewerkers en snelle reactie op alle vragen
-
D Landbrug
10Duidelijk, helder, transparant en eerlijk in communicatie en verwachtingen. Goede begeleiding qua processen en adequaat in het bijstaan indien je er zelf niet uitkomt, omdat je de knowhow niet bezit. Ik heb enorm veel aan de Bree gehad. Dat allemaal gecombineerd, met ontzettend warme en gedreven mensen en service. Ontzettend bedankt voor jullie steun en hulp. Een hele grote aanrader in het verkopen van je huis. In mijn geval ging het ook supersnel. Iets wat ik nooit verwacht had. Doen!