Bakker & Bakker NVM Makelaars & Taxateurs B.V.
Bakker & Bakker NVM Makelaars & Taxateurs is gevestigd in de karakteristieke dorpskern van Poortugaal. Vanuit deze prettige omgeving staat het kantoor voor u klaar met persoonlijke en vertrouwde service bij de verkoop, aankoop of huur van uw woning. Met jarenlange ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, zorgt het team voor een soepele en transparante werkwijze. Het kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxati...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molendijk 37
3161KK Rhoon
€ 839.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 740 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Marijkestraat 19
3171AR Poortugaal
€ 499.000 k.k.
€ 4.752/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rietdekker 1
3171HK Poortugaal
€ 495.000 k.k.
€ 4.670/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 9
3171AW Poortugaal
€ 399.000 k.k.
€ 5.320/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kardoenhof 53
3193JD Hoogvliet Rotterdam
€ 339.000 k.k.
€ 3.168/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hillelaan 46 A 02
3072JE Rotterdam
€ 389.000 k.k.
€ 4.576/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Griendwerker 11
8Het ging goed en rustig en duidelijk. Ik kon altijd bellen en kreeg altijd antwoord naar tevredenheid
-
De Heuvel 41
9Ik heb Bakker en Bakker makelaars benaderd om de woning van mijn ouders te verkopen. Pieter Bakker heeft de complete verkoop van de woning geheel uit mijn handen genomen en alles geregeld. Ook heeft hij goed gecommuniceerd met de kopers en de notaris. Hij heeft mijn verwachting volledig waargemaakt. Goede makelaar!
-
Kerkstraat 53
9We hadden een heel fijn contact en dankzij een goede aanpak was het huis snel verkocht voor een voor ons goede prijs .Alleen maar positief.
-
Dorpsstraat 77
9Ze hebben begrip en denken mee als er wat gedoe is rond de verkoop. Heel prettig. Deze makelaar is goed op de hoogte van de plaatselijke markt in Poortugaal. Daarbuiten waarschijnlijk ook uiteraard, maar ik zou deze makelaar zeker aanraden als je een huis in Poortugaal wil verkopen.
-
G.E.C. Ribbiuslaan 12
10Prettig, deskundig en persoonlijk contact met heer Pieter Bakker en dochter en medewerkster. Begeleiding was uitstekend.
-
Koekoek 13
9Pieter Bakker is een zeer vakkundige makelaar en de collega's van het kantoor zijn eveneens zeer fijne mensen. Wij hebben een prima begeleiding van dit kantoor gehad. de no nonsens mentaliteit hebben wij zeer gewaardeerd. een echte aanrader voor als je zoekende bent in aankopen of verkopen van een woning.