Makelaardij De Jong B.V.
"Dé makelaar in de Hoeksche Waard"
Makelaardij De Jong B.V. staat bekend als de vertrouwde makelaar in de Hoeksche Waard. Sinds 1982 begeleiden we klanten bij de aankoop, verkoop en taxatie van woningen, zakelijk onroerend goed en nieuwbouw. Onze ervaring in de regio is van groot belang voor een succesvolle transactie. Met twee kantoren in de Hoeksche Waard en omgeving bieden we een breed aanbod van diensten. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfsruimte of invest...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Grienden 32
3297WB Puttershoek
€ 1.075.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 695 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dwarsstraat 2 B
3297EE Puttershoek
€ 525.000 k.k.
€ 4.412/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 179 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nassaustraat 4
3291BR Strijen
€ 375.000 k.k.
€ 3.261/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Biezenveld 11
3297GH Puttershoek
€ 389.500 k.k.
€ 4.477/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 40 a
3291AM Strijen
€ 350.000 k.k.
€ 2.381/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boompjesstraat 2
3291AB Strijen
€ 425.000 k.k.
€ 3.014/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Amaliahof 10
9Snelle en correcte verkoopafspraak gemaakt welke deskundig in korte tijd is afgehandeld en volgens gemaakte afspraak! Deskundige makelaar die weet hoe de huizenmarkt werkt.
-
Kilstraat 2
9Alles ging naar wens .
-
Valeriaan 95
8De samenwerking was prima, we zijn zeer tevreden. Goed begeleid in deze gekke en onvoorspelbare markt.
-
Leon Blom
4Wij hebben bij deze makelaar twee woningen willen bezichtigen. Onze vragen werden slecht beantwoord, wat onvoldoende vertrouwen gaf. Uiteindelijk werd de bezichtiging door de makelaar geannuleerd. Voor ons geen aanrader.
-
Kleefkruid 16
8Contacten op zich goed maar prijsstelling bleek te hoog. Daarom fors met prijs moeten zakken daarna was het snel verkocht.
-
Sterrenlaan 34
9Goed contact tijdens mijn afwezigheid in het buitenland en verder goede service. Aan te bevelen in de hoekse waard
-
Hazelaarstraat 97
9Vriendelijke medewerkers die je vragen beantwoorden. Communicatie tussen makelaar en ons was goed, gaven tips. Makkelijk binnen lopen bij de Makelaar. Waren goed op de hoogte van de lokale markt. Heel fijn geholpen met de verkoop van ons huis!
-
Haagwinde 3
10De begeleiding bij de verkoop van mijn woning was fantastisch. Ik werd goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen en alles ging in goed overleg met mij. Ik ben dus 100% tevreden over makelaar De Jong en zou het kantoor zeker aanbevelen.