Kennis Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Veldhoven en de omgeving. Met meer dan 40 jaar ervaring als familiebedrijf combineren wij diepe lokale kennis met een moderne, doeltreffende aanpak. Wij zorgen ervoor dat uw woning of koopwoning in de beste handen is, met aandacht voor uw wensen en doelen. Wij specialiseren ons in woningstyling en adviseren expats bij hun woningaankoop. Onze dienstverlening omv...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bree 107
5501JC Veldhoven
€ 398.000 k.k.
€ 3.755/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lakenvelder 3
5507KV Veldhoven
€ 895.000 k.k.
€ 5.812/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 464 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Brouwershei 56
5508CK Veldhoven
€ 489.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 201 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Bleker 51
5506BB Veldhoven
€ 589.000 k.k.
€ 3.506/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Steenstraat 62
5521KV Eersel
€ 485.000 k.k.
€ 3.299/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 179 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schubertlaan 64
5653EN Eindhoven
€ 530.000 k.k.
€ 4.015/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (93)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
93 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
61 reviews op Google
-
Arnie Arnie
10We zijn.uitermate tevreden over de verkoop van ons chalet door makelaar Kennis uit Veldhoven. 2e huis dat door hun verkocht is. Op vrij korte termijn, ze zijn altijd bereikbaar, super vriendelijk. En heel kundig op allerlei vlakken. Denken met je mee. Als klant ben je nog koning bij hun. Topploeg!!!
-
Dries van Ballegooijen
10Bedankt voor de goede begeleiding met de verkoop van ons huis, top service, goede communicatie 👍🏻 …
-
Gerard van Veldhuizen
10Veel ervaring bij Kennis makelaardij. Prettig in de omgang. Luisteren goed naar de wensen van de klant. Wat we ervaren hebben is dat zo ook goed moeilijke gesprekken aangaan met de koper en daardoor tot een goed resultaat komen.
-
xFemmie
10 -
Het Struweel 11
10Heel goed contact. Goede hulp met vragen. Heel deskundig! Superfijne samenwerking!! Snelle verkoop van mijn huis.
-
De Steenzager 2
9Een fijne makelaar met een heel lange staat van dienst en zodoende een bult ervaring en deskundigheid. Duidelijk in zijn uitleg met begrijpelikke taal. Dit mag dan van mij ook ern ietsje meer kosten.
-
Brigitte Ekstein
10Goed advies en fijne begeleiding met de verkoop prettig om mee samen te werken
-
De Loop 2
9Staan open voor andere inzichten en handelen snel en correct. Door de grote kennis van de Veldhovense markt heb je meteen een goed gevoel als je met Kennis in zee gaat.