Makelaars van Nu is uw betrouwbare partner voor verkoop, aankoop en taxaties in Veldhoven en de omgeving. Wij staan voor transparantie, professionaliteit en persoonlijke begeleiding bij elke stap van het woningproces. Onze dienstverlening is gebaseerd op een full service concept, waarbij we u gedurende het hele traject begeleiden met deskundig advies en een persoonlijke aanpak. Wij zijn geaccrediteerd met NWWI, NRVT en SCVM, en communic...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bredalaan 57
5652JB Eindhoven
€ 365.000 k.k.
€ 4.867/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Smelen 82
5509RL Veldhoven
€ 575.000 k.k.
€ 4.563/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Maaij 9
5571TT Bergeijk
€ 1.250.000 k.k.
€ 3.823/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 327 m²
- Perceeloppervlakte
- 7483 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Meerzand 70
5658LJ Eindhoven
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lensheuvel 2 a
5541BC Reusel
€ 329.000 k.k.
€ 5.222/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Aquila 23
5505VH Veldhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (52)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
52 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Lange Mees 34
9Contact verliep prima en bij vragen kreeg ik meteen een antwoord. Huis na aanmelding op funda binnen 2 weken verkocht en het passeert binnen 2 maanden bij de notaris. Sneller kan niet volgens mij.
-
Alzettehof 20
9Prettige samenwerking met een professionele en realistische blik op de markt. Kan deze makelaar zeker aanraden.
-
Witvrouwsberg 26
10Zeer tevreden met Makelaars van Nu. Bied alles wat je van een goede makelaar in de regio Eindhoven/ Veldhoven mag verwachten.
-
Frankendaal 44
9Zowel de aankoop van mijn nieuwe als de verkoop van mijn oude huis is samen met Paul super fijn verlopen , kon altijd bellen en werd snel geholpen ook Eva was vriendelijk en behulpzaam .
-
Kabouterberg 16
10Altijd snel en direct contact via Whatsapp met de makelaar. Je hoeft nooit lang te wachten op een reactie van deze makelaar. Wij zijn erg tevreden met de kundigheid en communicatie met Makelaars van Nu.
-
Zonneroosstraat 31
9Zeer tevreden over de makelaar. Alles verliep volgens afspraak. Aanrader. Zeer goede en snelle communicatie, zowel naar verkoper als koper.
-
Frits Verhagenstraat 19
10Wij bevelen makelaars van nu aan. Het gehele traject is transparant. De communicatie is duidelijk, concreet en snel.
-
Smitseind 5
10Soepel en transparant traject, veel pro-activiteit. Geen 9 tot 17 mentaliteit, goed bereikbaar en elke stap wordt besproken en terug gegeven. Aanrader!