Vonk Makelaars staat voor betrouwbaar en persoonlijk makelaarschap in Arnhem. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw vastgoeddoelen. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, taxatie en aankoop. Wij werken transparant en met expertise, onderbouwd door certificaten als VastgoedCert, NRVT en NWWI. Onze medewerkers zijn geschoold in meerdere ta...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Aagtekerkesingel 24
6845AL Arnhem
€ 259.500 k.k.
€ 4.806/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Ridderhof 20
6834EM Arnhem
€ 495.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Pastoor van de Loolaan 3 2
6823BA Arnhem
€ 259.500 k.k.
€ 4.990/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Rie Mastenbroekhof 17
6833LZ Arnhem
€ 485.000 k.k.
€ 3.619/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Vossenstraat 4
6865WT Doorwerth
€ 300.000 k.k.
€ 2.703/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Elzendreef 34
6921HR Duiven
€ 335.000 k.k.
€ 3.316/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (10)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
10 reviews totaal
10 reviews op Google
-
Sander
10Daniëlle heeft mij geholpen met een taxatie voor mijn hypotheekaanvraag. Een paar dagen na de taxatie heb ik een erg net en duidelijk taxatierapport ontvangen.
-
iGROA
10Wat een fijne ervaring met Daniëlle van Vonk Makelaars! Vanaf het eerste contact was alles helder en prettig geregeld. Daniëlle hield ons goed op de hoogte tijdens het hele proces, dacht mee en zorgde dat de verkoop soepel verliep tot aan het tekenen bij de notaris. Binnen een maand was onze twee-onder-een-kapwoning in Arnhem verkocht Dankjewel Daniëlle 👏!
-
Joey Moeliker
10Ik zou Daniëlle van Vonk Makelaars zeker aanraden! Ik ben zelf lang bezig geweest met het vinden van een huis, dat is niet eerder gelukt. Toen ik Daniëlle heb ingeschakeld, heeft zij voor mij in een korte tijd mijn eerste koopwoning kunnen realiseren! Met behulp van Daniëlle zal het vinden van een koopwoning een stuk makkelijker worden in deze lastige woningmarkt.
-
Marc van Dijk
10Daniëlle Blom van Vonk Makelaars heeft mij goed geholpen. Ze reageert snel en is duidelijk in de communicatie, gedurende het hele proces. Ze is betrokken en recht door zee.
-
Bruska H.R. Mohammed
10Onze toekomstige huis door Daniëlle Blom van Vonk makelaars laten taxeren, snel, kundig en heel vriendelijk. Zeker een aanrader! Top service!
-
Dennis Adams
10Taxatierapport nodig voor een onderhandse verhoging hypotheek. Heb de samenwerking met Danielle als zeer positief ervaren. Proces liep vlot en via korte lijnen. Goed bereikbaar en vriendelijk te woord gestaan. Flexibel nadat onverhoopt mijn taxatie iets uitgesteld moest worden daar ik nog niet alles klaar had kunnen maken. Uiteindelijk met een zeer reële taxatie rapport uitgekomen . ik kan Danielle iedereen aanraden!