HOOM Makelaars in Ede staat bekend om een solide mix van expertise, ervaring en klantgerichtheid. Onze dienstverlening is gebaseerd op betrokkenheid bij de belangen van de klant en een no-nonsense houding. In ons kantoor is het resultaat centraal, met een gezonde commerciële instelling die zorgt voor betrouwbare oplossingen. Met meer dan 25 jaar ervaring op de lokale markt, kennen wij de nuances van Ede en omgeving als geen ander. Samen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oortveldlaan 9
6713EK Ede
€ 500.000 k.k.
€ 4.310/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 302 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Anrooylaan 12
6711EE Ede
€ 525.000 k.k.
€ 4.861/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 296 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Eikenlaan 34
6711MB Ede
€ 469.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oude Arnhemseweg 32
6711DW Ede
€ 335.000 k.k.
€ 4.085/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Zalmen 71
6865AK Doorwerth
€ 220.000 k.k.
€ 4.681/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Schaapsweg 20
6713BC Ede
€ 739.000 k.k.
€ 3.486/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Robijnstraat 11
10Fijne communicatie met de makelaar en zijn team. Erg duidelijk en eerlijk. Makelaar heeft goede ideen betreft verkoop. Top team bij Hoom.
-
Floreslaan 22
10Contact met HOOM Makelaars verliep nu met de verkoop net zo prettig als bij de aankoop van deze woning een aantal jaar geleden. Kan HOOM Makelaars alleen maar van harte aanbevelen voor zowel de snelheid, professionaliteit en prettige communicatie.
-
Hebe Kohlbruggepark 8
10Wat een fijn team! Alles goed uitgezocht, er is veel werk uit mijn handen genomen. Duidelijk en overzichtelijk. Bij een volgende verkoop en aankoop klop ik zeker weer aan bij HOOM Makelaars
-
Louise Henriëttelaan 89
9Uitstekend alles verliep vlot en naar wens heel tevreden. Samenwerking was ook uitstekend goed contact met makelaar en personeel.
-
Soumaya Ouarghi
2Na lang aarzelen heb ik besloten om mijn ervaring met dit makelaarskantoor te delen. Jaren geleden heb ik Hoom Makelaars ingeschakeld voor de verkoop van mijn woning. Helaas moet ik constateren dat er tijdens dit proces misbruik is gemaakt van mijn kwetsbare financiële positie. In plaats van te handelen in mijn belang het zo snel en voordelig mogelijk verkopen van de woning werd de verkoop naar mijn overtuiging opzettelijk vertraagd. Pas toen er een investeerder/koper in beeld was die gespecialiseerd is in het opkopen en doorverkopen van vastgoed, kwam het verkoopproces plotseling in een stroomversnelling. Deze gang van zaken heeft mij het vertrouwen in een eerlijk en transparant verkoopproces volledig doen verliezen. Ik kan deze makelaar dan ook niet aanbevelen aan mede-huisverkopers, zeker niet aan zij die zich in een financieel kwetsbare situatie bevinden. Integriteit en het waarborgen van het belang van de opdrachtgever hadden hier voorop moeten staan.