In Zwolle staat Bij Bärbel bekend als een makelaar die met persoonlijkheid en passie aan de slag gaat. Wij combineren professionele expertise met een warme, mensgerichte aanpak om uw woonwens tot realiteit te maken. Of u nu een huis zoekt of wilt verkopen, wij zorgen ervoor dat elke stap van het proces zorgvuldig en met aandacht wordt begeleid. Wij leggen de nadruk op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke begeleiding. Ons team...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lorentzlaan 7
8024XJ Zwolle
€ 689.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 426 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Otterbeek 83
8064JK Zwartsluis
€ 638.000 k.k.
€ 3.584/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Snavel van Emekamp 34
8014CT Zwolle
€ 650.000 k.k.
€ 4.643/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Groeneweg 87
8012AL Zwolle
€ 475.000 k.k.
€ 3.682/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Groeneweg 87 A
8012AL Zwolle
€ 499.000 k.k.
€ 6.085/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Alm 5
8032BK Zwolle
€ 448.000 k.k.
€ 3.090/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (54)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
54 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
Bremenstraat 65
10Contact is persoonlijk en menselijk. Fijn klein kantoor waar je gezien en beoordeeld wordt. Acteren snel, ook buiten kantoortijden.
-
Jac P Thijsselaan 27
10Fijne makelaar! Helder en superenthousiast! Van eerste gesprek , bezichtigingen en de uiteindelijke verkoop alles in samenspraak. Fijn team en supersnel verkocht. Toppers.
-
Schumannlaan 21
9Ondanks de korte tijdlijn en markt hectiek , mijn woning netjes verkocht gekregen. Zeker aan te bevelen makelaar.
-
Hortensiastraat 88
9Vriendelijke en deskundige makelaar. To the point. Heeft goede adviezen gegeven. Ondersteuning was top.
-
Potmarge 58
9Fijn makelaarsteam met veel zorg en aandacht voor zowel de verkoper als de (mogelijke) kopers. Prima ondersteuning voor en na de verkoop van de woning!
-
Beatrixstraat 20
10Alles is super goed geregeld, snel, persoonlijke begeleiding en erg betrokken. Tijdens het verkoopproces zijn wij continu op de hoogte gehouden om tot de juiste beslissing te komen. Zeer aanbevolen!
-
Wipstrikkerallee 209
9Bärbel is buitengewoon enthousiast en positief. Ons huis ligt in een niche markt en zij heeft dat volledig begrepen.
-
Dhr. Liroy Hendriks
10Vakkundig, goede begeleiding van begin tot eind… toegankelijk en staan altijd klaar! Heel tevreden over Makelaarskantoor BijBärbel
-
Leo Smid
10Bärbel heeft pas ons huis verkocht en we zijn erg blij met de manier waarop ze alles heeft aangepakt. Toeval liep de verkoop van ons nieuwe appartement ook via Bärbel; ook dat verliep erg prettig.