DAM Woningmakelaardij B.V.
DAM Woningmakelaardij B.V. staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Zeewolde en de regio. Met jaren ervaring en een diepe kennis van de lokale markt, helpen we klanten bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van hun vastgoeddoelen. Onze focus ligt op luisteren, begrip en het creëren van een duidelijk plan dat past bij de individuele behoeften. Wij bieden diensten zoals verkoop, aankoop, taxaties en verhuur...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vlietstroom 1 B
3891EM Zeewolde
€ 289.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kawoepersteeg 5 1
3853LE Ermelo
€ 425.000 k.k.
€ 5.380/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Uddelerweg 44
8075CJ Elspeet
€ 890.000 k.k.
€ 1.686/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 528 m²
- Perceeloppervlakte
- 1152 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Takeling 29
3891EE Zeewolde
€ 599.000 k.k.
€ 3.890/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 267 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Takeling 48
3891EH Zeewolde
€ 649.000 k.k.
€ 7.211/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Gelderseweg 35
3891GT Zeewolde
€ 530.000 k.k.
€ 5.464/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (66)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
66 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
45 reviews op Google
-
Kiekberg 24
9Gewoon fijne en betrouwbare mensen. Dat is wat je zoekt. Goeie kennis van de lokale markt. Wat ze beloven doen ze ook.
-
Duizendknoop 3
9David was altijd goed bereikbaar en dacht goed met ons mee. We bevelen hem zeker aan voor andere potentiële verkopers.
-
Corridor 49
8Makelaar was snel te bereiken, maar voor ons als leken in deze wereld moesten we veel zelf om informatie vragen en was het hele proces een beetje vaag. Ik denk dat als ze meer informatie zouden verstrekken het een duidelijker proces was geweest. Ik vernam dat sommige makelaars met een app werken.. die miste ik hier ook wel.
-
Nick
2De communicatie met Dam Vastgoed is teleurstellend.
-
Zonnehoven 1
8Zijn tevreden over het verloop. De aanpak en de bezichtigen lekker vlot en duidelijk. En dan ook nog een goed bod binnen een week.
-
Koolzaadlaan 21
10vanaf het begin van het proces een zeer goed gevoel had bij Dam makelaar, oprecht, deskundig en eerlijk
-
Groene Specht 11
9DAM Vastgoed was voor ons een hele prettige makelaar. David en zijn collega’s dachten contant met ons mee ook bij aankoop van onze nieuwe woning. Zeer persoonlijk contact en kennis van zaken. Wij zouden DAM Vastgoed zeker aanraden bij andere mensen.
-
Straatgras 10
9Alle medewerkers waren zeer behulpzaam en benaderden de verkopers over vragen die wij hadden. Ook een extra bezichtiging was geen ptobleem.