In Broek op Langedijk staat MakelaarDijck voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om jou te helpen bij elke stap op de woningmarkt. Of je nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor jou. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Wij werken transparant en met expertise, onderbouwd door certificaten als VastgoedCert, NWWI e...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Winkelwaard 259
1824HP Alkmaar
€ 259.000 k.k.
€ 5.286/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
De Kempenstraat 38
1827AJ Alkmaar
€ 419.000 k.k.
€ 4.457/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hulststraat 10
1723WV Noord-Scharwoude
€ 559.000 k.k.
€ 3.855/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 294 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Dorpsstraat 30
1721BL Broek op Langedijk
€ 495.000 k.k.
€ 2.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Oostelijke Randweg 29
1722GP Zuid-Scharwoude
€ 549.000 k.k.
€ 5.179/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Veertakker 3
1822RM Alkmaar
€ 789.000 k.k.
€ 5.331/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
De Groene Trede 60
10De contacten met Brigit en Ron verlopen altijd erg goed en prettig, deze keer heeft Jens hun zoon ook de verkoop mede mogelijk gemaakt en ook hij heeft het top gedaan. Altijd goede service en deskundigheid.
-
Esdoornlaan 54
9De makelaar maakt een eigen watsapp groepje aan met elkaar. Dit contact per watsapp en telefoon was erg prettig. De makelaar reageert snel op vragen. Al met al ben ik zeer tevreden.
-
De Groene Trede 34
10Ron en Brigit zijn uiterst kundig. Actief met veel kennis van de lokale markt. Daarnaast ook gewoon hele leuke mensen, kortom deze verkoop was voor ons (wederom) een super goede ervaring.
-
Slingerweg 99
10Ron en Brigitte zijn hele fijne, open en vriendelijke mensen! Ze stonden altijd voor ons klaar, waren goed bereikbaar, professioneel en meedenkend. Dit maakte het verkoop proces prettig en we konden dit met een goed gevoel toevertrouwen aan hun.
-
Krommeakker 24
9Super lieve mensen je kan ze altijd bereiken in de avond maar ook in het weekend toppers :) Staan voor je klaar ✅
-
Mikel Nijmeijer
10Wat heb ik het getroffen met MakelaarDijck! Van begin tot eind ben ik tot op de puntjes begeleid door Anouk & Wendy. Ik had met meerdere makelaars gesproken voordat ik aan het avontuur begon, en na een eerste kennismaking was ik direct overtuigd. Snel, duidelijk, eerlijk en bij iedere twijfel ben ik snel geholpen en gerustgesteld. Mocht ik in de toekomst weer verhuizen, dan staan ze op speeddial. Once again, Anouk & Wendy, mijn dank is groot!