Kerkvliet Makelaars
"Makelaars in woonwensen in Leiden en omstreken."
Kerkvliet Makelaars staat voor passie en persoonlijke betrokkenheid in de woningmarkt van Leiden en omstreken. Met jaren ervaring en een jong, dynamisch team zorgen wij voor een geruststellende en professionele begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning. Wij kennen de regio als geen ander en helpen u graag om het juiste huis te vinden dat bij uw woonwensen past. Onze nadruk ligt op kwaliteit boven kwantiteit, en we zijn er altijd...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mooi Japiksteeg 4
2311CH Leiden
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Ringkade 23
2315EH Leiden
€ 350.000 k.k.
€ 4.861/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Laan der Verenigde Naties 16
2314GG Leiden
€ 599.000 k.k.
€ 5.348/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Adegeest 19
2352XG Leiderdorp
€ 475.000 k.k.
€ 4.567/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Buitenhoflaan 19
2353MG Leiderdorp
€ 769.000 k.k.
€ 4.806/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schaepmanplein 28
2314EH Leiden
€ 615.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (118)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
118 reviews totaal
Funda
80 reviews op Funda
38 reviews op Google
-
Thiago Araujo
10 -
Ringkade 25
10Tijdens het traject hebben wij Erwin Nas leren kennen als een deskundige, betrokken en prettig communicerende makelaar. Hij combineert kennis van zaken met een persoonlijke en toegankelijke aanpak, waardoor wij ons gedurende het hele proces goed begeleid voelden. Wij kwamen bij hem terecht via vrienden die zeer positief over hem waren en die ervaring herkennen wij volledig. Die positieve ervaring maakt dat wij hem nu ook aan anderen aanbevelen.
-
Heivlinder 65
8We hebben de makelaar leren kennen als een prettig persoon die ons goed heeft geleid bij de verkoop van ons huis.
-
Spiegheldreef 11
10Perfecte service en marktkennis. Zeer professionele backoffice. Heldere en korte lijnen. Duidelijk advies. Aanrader.
-
Zadelmaker 16
10Verliep helemaal zoals verwacht en wij waren erg blij met onze keuze voor Kerkvliet. Deskundig, leuk contact en goed advies. Makelaar was volledig op de hoogte van de plaatselijke markt en de verkoopprijs lag uiteindelijk niet ver af van de prijs waarvoor het huis verkocht was. Het online systeem waarmee ze werken is erg prettig en alle info verzamel je daarmee op eenvoudige wijze.
-
Hogewoerd 40 D
9Prima kontakt met de makelaar en fijne interactie over prijs en bezichtigingen.! Bezichtigingen verliepen heel soepel en ook de aspirant kopers waren tevreden