Oudshoorn makelaardij
"Jouw droomhuis, onze passie!"
Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijf snel en efficiënt in goede handen komt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, we staan voor u klaar met alles wat daarbij hoort. Onze makelaars zijn ervaren, gecertificeerd en lid van de NVM. Met meer dan 36 jaar ervaring in Leiden en omstreken, weten we hoe we het beste voor u kunnen zorgen. Onze klanten waarderen onze snelle werkwijze, duidelijke communicatie en persoo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oud Adeselaan 3
2375XA Rijpwetering
€ 750.000 k.k.
€ 5.597/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 847 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Merelstraat 136
2352VG Leiderdorp
€ 400.000 k.k.
€ 4.396/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Kwekerij 6
2396DC Koudekerk aan den Rijn
€ 695.000 k.k.
€ 5.148/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 202 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boekhorsterweg 22 W2
2362AH Warmond
€ 198.000 k.k.
€ 4.180/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Morsweg 142 A
2332ER Leiden
€ 370.000 k.k.
€ 7.255/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Zijlsingel 75
2315KH Leiden
€ 450.000 k.k.
€ 6.338/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
33 reviews op Google
-
Atlasvlinder 6
8Het contact liep goed met een opmerking: Toen de Voorbehoudsdatum m.b.t. de financiering verstreken was moest ik bellen om te vragen om Verkocht Onder Voorbehoud te wijzigen in Verkocht in de verkoopadvertentie op Funda
-
Coebelweg 159
10Top makelaar! …
-
Zijlsingel 80
10Een heel prettige en professionele makelaardij met heel vriendelijk personeel. Er werd snel en zorgvuldig gehandeld en bij vragen stond Francisca altijd paraat. We waren heel tevreden over de presentatie van onze woning en konden met alle vertrouwen het verkoopproces door. We werden geïnformeerd wanneer dat nodig was en verder werden we fijn ontzorgd. We hebben Oudshoorn makelaardij als heel deskundig en integer ervaren. Wij hadden niet beter kunnen wensen. Heel veel dank aan Sa…
-
Dorpsstraat 55
10Super fijn team! Vriendelijk, snelle reacties en altijd meedenken. Ook kritisch als het nodig is en dat heeft ervoor gezorgd dat we woningen waar we verliefd op waren, toch hebben laten schieten. We hebben een heerlijk plekje gevonden dankzij hun fantastische inzet. Echte aanrader!
-
Engelse Tuin 25
9Voor de derde keer hebben we makelaardij Oudshoorn ingeschakeld. Bianca en haar team hebben wederom goed werk verricht.
-
Delftse Jaagpad 27
9Na enig ongemak met het Move systeem is de communicatie goed op gang gekomen door het gehele proces.