Makelaardij Hamming in Winsum staat voor persoonlijke, flexibele en doordachte makelaarsdienstverlening in de regio Stad en Hogeland. Met een sterke focus op klantgerichtheid en maatwerk, zorgt het kantoor ervoor dat elke woonwens én financiële situatie centraal staat. De ervaring van de eigenaar, Jan Willem Hamming, als makelaar in Winsum en omgeving, draagt bij aan een vertrouwde benadering waarin tijd en aandacht voor de klant priori...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tuinbouwstraat 18
9951EG Winsum
€ 349.500 k.k.
€ 2.774/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dirk Wierengastraat 2
9969PD Westernieland
€ 349.500 k.k.
€ 3.149/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 12443 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Sien Jensemalaan 46
9951NG Winsum
€ 475.000 k.k.
€ 2.987/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Torenweg 18
9989BE Warffum
€ 169.500 k.k.
€ 2.387/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Hoofdstraat 27
9965PA Leens
€ 595.000 k.k.
€ 2.680/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 1911 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bovenhuizen 21
9981HA Uithuizen
€ 325.000 k.k.
€ 2.928/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 505 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (15)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
15 reviews totaal
15 reviews op Google
-
Peter
10Absoluut aan te bevelen. Dhr. Hamming heeft mij zeer goed begeleid en ontzorgt in het verkopen van mijn woning. Vanaf moment van kennismaking tot aan overdracht van de woning was hij altijd goed bereikbaar en stond hij mij met gedegen adviezen terzijde. Dhr. Hamming is uitermate betrouwbaar, zakelijk zeer deskundig en competent m.b.t. de huidige woningmarkt. Daarnaast uitermate nauwkeurig, heel duidelijk, kort en bondig, ter zake doende, geen fratsen en oog voor de mens achter de persoon. Jan Willem, bedankt!
-
Diana Wierenga
10Jan-Willem heeft ons huis verkocht. Hij is enthousiast, kundig en duidelijk. Makkelijk bereikbaar en heel eerlijk. Ons huis verkopen vond ik best lastig na er zolang gewoond te hebben. De persoonlijke benadering van Jan-Willem wordt dan erg op prijs gesteld.
-
Vincent Boerema
10We hebben uitstekende ervaringen gehad met Jan Willem . Vanaf het eerste gesprek kwam hij deskundig over, met veel kennis van de markt en duidelijke adviezen. Tijdens het gehele verkoopproces hebben we gemerkt hoe betrouwbaar en punctueel hij te werk ging, altijd volgens de afspraken en zonder verrassingen. Wat we het meest waardeerden was hoe eerlijk hij ons informeerde, zowel over de mogelijkheden als de eventuele uitdagingen. Het hele proces verliep soepel, en we voelden ons goed begeleid. Kortom, een goede makelaar die we zeker aanbevelen aan anderen!