Boss makelaardij
In Alkmaar en de omgeving staat Boss Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Wij zijn er voor u, van de eerste stap tot en met het laatste detail, zodat u zich volledig op uw droomhuis of verkoop kunt richten. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en doeltreffende aanpak. Wij bieden professionele begeleiding bij aankoop, verkoop en huurbemiddeling. Onze werkwijze is transparant, ged...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Korenbloemstraat 14
1032GV Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 7.849/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tienenwal 19
1821AE Alkmaar
€ 400.000 k.k.
€ 4.878/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Aletta Jacobsstraat 56
1827MP Alkmaar
€ 385.000 k.k.
€ 4.185/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Luxemburglaan 277
1966MB Heemskerk
€ 375.000 k.k.
€ 3.641/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Margaret Staalplantsoen 25
1705NC Heerhugowaard
€ 469.500 k.k.
€ 3.756/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lange Molenweg 3
1842EM Oterleek
€ 1.395.000 k.k.
€ 4.777/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 292 m²
- Perceeloppervlakte
- 20175 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Nieuwpoortslaan 9
10Boss makelaardij is een professionele zaak met goede begeleiding. Altijd bereikbaar voor vragen en erg vriendelijk! Kortom, ik zou Boss Makelaardij bij iedereen aanraden!
-
Eltjo Boss
10Vriendelijk professioneel en goed bereikbaar
-
Honthorstlaan 96
10Een makelaar met veel marktkennis, zeer professioneel en slagvaardig te werk gegaan. Zorgvuldig en goed verkoopproces. Volgende keer bel ik zeker weer : )
-
Vossenkoog 2
9Goede, 'down to earth' makelaar! Een echte aanpakker en heel goed aanspreekbaar. Vlot en altijd bereikbaar, prima assistente op zijn kantoor.
-
Willemeins
2Tijdens bezichtiging leek het allemaal prima. Toen we een bod uit brachten per mail kregen we via via te horen dat de verkoper het bod niet had ontvangen, na een telefoontje bleek ons bod in de spam bij hun te zijn gekomen. Hun zouden het bod doorsturen maar hebben daarna nooit meer iets vernomen…. Later de reviews gelezen en alles klopt wel, makelaar denkt dat het huis zichzelf wel verkoopt…
-
Galjoenstraat 45
10Wij hebben zeer goede ervaringen met deze makelaar. Ik zou hem zeer aanbevelen. Communicatie is helder en duidelijk. Reageert snel en denkt goed mee.