- Verkocht
Ringoven 32
6987GE Giesbeek
€ 349.500 k.k.
€ 3.718/m²
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 23 verkochte woningen in Giesbeek
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Giesbeek of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Giesbeek. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 32 woningen in Giesbeek.
6987GE Giesbeek
€ 349.500 k.k.
€ 3.718/m²
6987GD Giesbeek
€ 369.000 k.k.
€ 3.049/m²
6987AM Giesbeek
€ 285.000 k.k.
€ 3.607/m²
6987CV Giesbeek
€ 425.000 k.k.
€ 4.521/m²
6987AX Giesbeek
€ 269.000 k.k.
€ 2.861/m²
6987BM Giesbeek
€ 279.000 k.k.
€ 2.536/m²
6987CE Giesbeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.966/m²
6987CC Giesbeek
€ 355.000 k.k.
€ 3.480/m²
6987BN Giesbeek
€ 250.000 k.k.
€ 3.164/m²
6987CS Giesbeek
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
6987GM Giesbeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.800/m²
6987BG Giesbeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.941/m²
6987AT Giesbeek
€ 429.000 k.k.
€ 2.681/m²
6987BW Giesbeek
€ 295.000 k.k.
€ 1.903/m²
6987EM Giesbeek
€ 745.000 k.k.
€ 5.102/m²
6987BH Giesbeek
€ 400.000 k.k.
€ 0/m²
6987AB Giesbeek
€ 399.000 k.k.
€ 0/m²
6987BL Giesbeek
€ 235.000 k.k.
€ 0/m²
6987BB Giesbeek
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
6987AB Giesbeek
€ 275.000 k.k.
€ 3.716/m²
6987CK Giesbeek
€ 419.000 k.k.
€ 2.774/m²
6987BR Giesbeek
€ 335.000 k.k.
€ 2.500/m²
6987BM Giesbeek
€ 289.000 k.k.
€ 3.658/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 39 makelaars in Giesbeek.
Zelf je woning verkopen in Giesbeek? Vergelijk verkoopmakelaars in Giesbeek of bekijk de beste verkoopmakelaars in Giesbeek als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Giesbeek.
De kosten van een makelaar in Giesbeek verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Giesbeek kun je 39 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Giesbeek om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 23 verkochte woningen in Giesbeek binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Giesbeek geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Giesbeek om de markt beter te duiden.