- Verkocht
Schietbergen 72
5672SL Nuenen
€ 449.000 k.k.
€ 4.081/m²
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 223 verkochte woningen in Nuenen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Nuenen of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Nuenen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 294 woningen in Nuenen.
5672SL Nuenen
€ 449.000 k.k.
€ 4.081/m²
5674SB Nuenen
€ 850.000 k.k.
€ 4.250/m²
5674DC Nuenen
€ 495.000 k.k.
€ 4.541/m²
5674AB Nuenen
€ 550.000 k.k.
€ 6.875/m²
5671AD Nuenen
€ 595.000 k.k.
€ 3.838/m²
5673BZ Nuenen
€ 1.300.000 k.k.
€ 5.000/m²
5674SE Nuenen
€ 650.000 k.k.
€ 3.939/m²
5671CM Nuenen
€ 1.100.000 k.k.
€ 6.321/m²
5672ED Nuenen
€ 350.000 k.k.
€ 2.734/m²
5672BW Nuenen
€ 515.000 k.k.
€ 3.872/m²
5672VC Nuenen
€ 575.000 k.k.
€ 4.259/m²
5673MT Nuenen
€ 425.000 k.k.
€ 4.047/m²
5672PH Nuenen
€ 750.000 k.k.
€ 3.537/m²
5671VB Nuenen
€ 895.000 k.k.
€ 5.114/m²
5674ND Nuenen
€ 539.500 k.k.
€ 4.774/m²
5672VV Nuenen
€ 495.000 k.k.
€ 2.675/m²
5674RJ Nuenen
€ 639.000 k.k.
€ 3.803/m²
5672VD Nuenen
€ 575.000 k.k.
€ 4.674/m²
5674XW Nuenen
€ 550.000 k.k.
€ 5.000/m²
5674WG Nuenen
€ 635.000 k.k.
€ 3.691/m²
5674MD Nuenen
€ 399.000 k.k.
€ 4.483/m²
5672VT Nuenen
€ 600.000 k.k.
€ 4.316/m²
5672AC Nuenen
€ 895.000 k.k.
€ 4.105/m²
5672SK Nuenen
€ 475.000 k.k.
€ 3.417/m²
5672BX Nuenen
€ 525.000 k.k.
€ 3.365/m²
5671GW Nuenen
€ 400.000 k.k.
€ 4.761/m²
5671DL Nuenen
€ 595.000 k.k.
€ 4.798/m²
5672PP Nuenen
€ 450.000 k.k.
€ 4.945/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 151 makelaars in Nuenen.
Recent verkocht in Nuenen? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Nuenen, vergelijk verkoopmakelaars in Nuenen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Nuenen voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Nuenen.
De kosten van een makelaar in Nuenen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Nuenen kun je 151 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Nuenen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 223 verkochte woningen in Nuenen binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Nuenen geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Nuenen om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Nuenen. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Nuenen.