Direct naar de inhoud
Logo van Verbrugge Makelaardij Raamsdonksveer

Rijvoortshoef 19

4941VA Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Verkocht

€ 749.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 16.830

2% overdrachtsbelasting (€ 14.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 765.830

Koopprijs /m²: € 4.927

Fotogalerij

Omschrijving

Maak kennis met deze indrukwekkende vrijstaande gezinswoning. Het pand is gebouwd in 1985 en beschikt over een ruime woonoppervlakte van maar liefst 152 m2, 3 slaapkamers met de mogelijkheid om op de begane grond slaapkamer en badkamer te creëren. Omringd door voldoende Speeltuinen en faciliteiten zoals scholen, maakt dit een ideale gezinswoning. Kortom, wonen in een veelzijdige buurt waar veel te beleven valt! Deze vrijstaande woning is gebouwd in 1985. Met een aantrekkelijke woonoppervlakte van 152 m2 en een perceeloppervlakte van 526 m2, genieten u en uw gezin van veel ruimte, zowel binnen als buiten. De woning heeft uitstekende isolatie-eigenschappen, met dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en HR ++glas. Ook kunnen de ruimtes zowel elektrisch doormiddel van airco als met de cv verwarmd worden. Het beschikt ook over een energieklasse C, wat bijdraagt aan het lage energieverbruik. Begane grond: De woonkamer is ruim met een goed geplande indeling. De keuken is volledig gemoderniseerd en gerenoveerd in 2019, uitgerust met alle benodigde apparatuur. Vanuit de keuken kom je in de bijkeuken en de inpandige garage. Die ook omgetoverd kan worden tot slaapkamer. 1e verdieping Op de eerste verdieping vindt u 3 comfortabele slaapkamers en een badkamer met een ligbad, toilet, dubbele wastafel en inloopdouche, perfect voor een gezin. Zolder De zolder biedt extra ruimte voor opslag of kan naar wens worden ingericht. Tuin De woning is omringd door een goed onderhouden tuin. Deze buitenruimte biedt een geweldige plek om te ontspannen, te spelen of gasten te vermaken. Daarnaast beschikt de woning over een prachtige vrijstaande houten berging en overkapping met elektriciteitsvoorzieningen. Parkeren is helemaal geen probleem, met een capaciteit van 3 parkeerplaatsen op eigen terrein en extra openbare parkeermogelijkheden. Bijzonderheden: - Isolatie: Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas, HR ++glas - Woonoppervlakte: 152 m2 - Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren en parkeren op eigen terrein - Aantal slaapkamers: 3 - Badkamer voorzieningen: Bad, toilet, dubbele wastafel, inloopdouche - Tuin: Rondom aangelegd en goed onderhouden

Hypotheek berekenen

€ 749.000

Kosten koper (geschat): € 16.830

2% overdrachtsbelasting (€ 14.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 765.830

3,04%

Jaarlijks

%

€ 37.450

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 749.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
526 m²
Inhoud
662 m³
Overige inpandige ruimte
34 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
3 m²
Externe bergruimte
8 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1985
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Beschutte ligging en in woonwijk
Tuin
Tuin rondom
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
28-05-2025
Verkoopdatum
26-07-2025

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet

Garage voorzieningen

Elektra

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 4941

Google Maps

Raamsdonksveer op de kaart

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in Raamsdonksveer

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Raamsdonksveer. In 2025 waren er 12.510 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 371.000.

Inwoners

12.510

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 371.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 33.800

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

390

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Raamsdonksveer
Jaar Inwoners
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Raamsdonksveer
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Opleidingsniveau

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Herkomst inwoners (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.841

Label A

1.614

Label B

1.219

Label D

375

Label G

254

Label F

204

Label E

147

Label A+++

110

Label A++++

71

Label A+

65

Label A++

31

Label A+++++

7

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Raamsdonksveer
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 890 • Elektriciteit: 2.630

Huurwoning

Gas: 640 • Elektriciteit: 2.030

Koopwoning

Gas: 970 • Elektriciteit: 2.990

Appartement

Gas: 440 • Elektriciteit: 1.870

Tussenwoning

Gas: 790 • Elektriciteit: 2.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Elektriciteit: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Elektriciteit: 2.870

Bedrijvigheid in Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.640

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Raamsdonksveer
Periode Misdrijven
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Raamsdonksveer.

Veelgestelde vragen over wonen in Raamsdonksveer

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer woningen in Raamsdonksveer

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.