- Verkocht
Marijkestraat 6
6671ZX Zetten
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 43 verkochte woningen in Zetten
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Zetten of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Zetten. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 69 woningen in Zetten.
6671ZX Zetten
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
6671BS Zetten
€ 399.000 k.k.
€ 3.439/m²
6671GZ Zetten
€ 625.000 k.k.
€ 4.084/m²
6671CG Zetten
€ 465.000 k.k.
€ 5.109/m²
6671AL Zetten
€ 415.000 k.k.
€ 4.029/m²
6671ZS Zetten
€ 250.000 k.k.
€ 3.906/m²
6671DS Zetten
€ 398.000 k.k.
€ 4.145/m²
6671DV Zetten
€ 375.000 k.k.
€ 3.605/m²
6671AE Zetten
€ 298.000 k.k.
€ 4.447/m²
6671DV Zetten
€ 369.500 k.k.
€ 4.247/m²
6671EC Zetten
€ 385.000 k.k.
€ 3.667/m²
6671HJ Zetten
€ 635.000 k.k.
€ 3.969/m²
6671AL Zetten
€ 525.000 k.k.
€ 4.133/m²
6671BX Zetten
€ 495.000 k.k.
€ 3.485/m²
6671ZS Zetten
€ 370.000 k.k.
€ 4.302/m²
6671HG Zetten
€ 425.000 k.k.
€ 4.292/m²
6671JD Zetten
€ 447.500 k.k.
€ 3.698/m²
6671BR Zetten
€ 499.000 k.k.
€ 3.696/m²
6671AD Zetten
€ 575.000 k.k.
€ 4.356/m²
6671DV Zetten
€ 408.000 k.k.
€ 3.547/m²
6671BL Zetten
€ 485.000 k.k.
€ 3.415/m²
6671AK Zetten
€ 395.000 k.k.
€ 4.488/m²
6671AL Zetten
€ 698.000 k.k.
€ 4.154/m²
6671GX Zetten
€ 550.000 k.k.
€ 4.621/m²
6671JD Zetten
€ 450.000 k.k.
€ 3.750/m²
6671CA Zetten
€ 389.500 k.k.
€ 4.993/m²
6671GD Zetten
€ 550.000 k.k.
€ 0/m²
6671JD Zetten
€ 439.000 k.k.
€ 0/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Zetten.
Zelf je woning verkopen in Zetten? Vergelijk verkoopmakelaars in Zetten of bekijk de beste verkoopmakelaars in Zetten als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Zetten.
De kosten van een makelaar in Zetten verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Zetten om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 43 verkochte woningen in Zetten binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Zetten geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Zetten om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Zetten.
Vergelijk makelaars in Zetten op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Zetten of de top 10 makelaars in Zetten om snel sterke kantoren te ontdekken.