Winkel & Buis makelaars en taxateurs
"Der beste Preis für Ihr Haus"
Bij Winkel & Buis in Egmond aan Zee kijken we verder dan het klassieke verkopen van een huis. Wij helpen u met een gedetailleerd verkoopplan dat speciaal is ontworpen om uw woning optimaal in de schijnwerper te zetten. Door dit plan volledig uit te voeren, bereiken we betere verkoopresultaten dan met traditionele methoden. Onze benadering is uniek en gericht op uw voordeel. Onze dienstverlening omvat niet alleen verkoop, maar ook aankoo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Schokker 30
1931DC Egmond aan Zee
€ 489.000 k.k.
€ 4.008/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zeeweg 90
1931VL Egmond aan Zee
€ 439.000 k.k.
€ 4.989/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Winkelmanplantsoen 2
1931VV Egmond aan Zee
€ 595.000 k.k.
€ 4.722/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 175 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Boulevard 12
1931CJ Egmond aan Zee
€ 1.700.000 k.k.
€ 10.303/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Eisenhowerstraat 172
1931WR Egmond aan Zee
€ 615.000 k.k.
€ 6.613/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kennedyboulevard 500
1931XJ Egmond aan Zee
€ 675.000 k.k.
€ 6.959/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (82)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
82 Bewertungen insgesamt
Funda
61 Bewertungen auf Funda
21 Bewertungen bei Google
-
Kerklaan 2
10Zeer goed geholpen door deze makelaar en zijn mensen op kantoor. Had het niet beter kunnen wensen. Toppers!
-
Visserstraat 15
10Vriendelijk, hulpzaam, flexibel, goed kennis van de markt. Geeft goed status en advies over de koper.
-
Amelandstraat 28
10Niks dan lof. Heldere, vriendelijke communicatie zowel via mail als telefoon. Ik ben zeer tevreden.
-
Kennedyboulevard 456
8Plezierig persoonlijk contact. In het begin een enkele keer trage communicatie, maar over het geheel adequaat.
-
Zwartendijk 21
10Goed contact, zelfs zeer goed bereikbaar buiten kantooruren. Een dikke tien en hartelijk dank aan het hele team
-
Prinses Margrietlaan 6
8Ik heb zeer vriendelijke, hulpvaardige en adequate begeleiding gehad tijdens de verkoop van mijn huis.
-
Wilhelminastraat 114 c
10Marcel en zijn team stonden altijd klaar om mijn vragen te beantwoorden. Ze leverden uitstekende service en we kregen een geweldige prijs voor de verkoop van ons appartement.
-
Zeeweg 105
9We werden goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. Iedereen was zeer prettig in de omgang. Korte lijntjes ook. Het huis was snel verkocht. Er zijn mooie foto's gemaakt.
-
Judith Leysterstraat 49
10Super fijne makelaar. Altijd goed bereikbaar en altijd goed geholpen. Bedankt Marcel, Jet en Sabine!
-
Herenweg 283
7De makelaar, heeft ons goed geholpen met het verkoop van ons huis. En bracht ons steeds op de hoogte van de stand van zaken.