Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V.
Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V. is een betrouwbare makelaar met hoofdkantoor in Heiloo, waar we ons richten op transparante en doelgerichte dienstverlening. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een geruststellende partner bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Onze kennis van de regio, gecombineerd met...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Boog 34
1851ZS Heiloo
€ 715.000 k.k.
€ 5.543/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 274 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Warmoezierslaan 16
1851NZ Heiloo
€ 599.000 k.k.
€ 4.504/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 214 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Ewisweg 70
1852EL Heiloo
€ 569.000 k.k.
€ 4.035/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 214 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
De Olvendijk 61
1851VP Heiloo
€ 375.000 k.k.
€ 6.579/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stationsweg 76 a
1851LM Heiloo
€ 500.000 k.k.
€ 6.098/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Westerweg 269
1852AG Heiloo
€ 1.350.000 k.k.
€ 9.926/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1405 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (21)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
21 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
3 Bewertungen bei Google
-
Ringweg 12
10We kwamen in contact met Andries tijdens een bezichtiging van een woning. Hij was daar de verkoop Makelaar. Omdat het contact wat we tijdens die bezichtiging hadden zo aangenaam was hebben we besloten hem als aankoop Makelaar te vragen voor ons eigen traject. Dat Is in alle opzichten ontzettend goed bevallen.
-
De Olvendijk 53
9Andries Blokdijk ervaren wij als een betrokken makelaar, vriendschappelijk en professioneel. Hij weet wat de trend is in de markt en komt tot een juiste prijsstelling. Niets overhaast, vooral gedegen en overdacht. Door de ‘kleinschaligheid’ geeft het je het gevoel van een ‘personal makelaar’. Aanrader!
-
De Waard 28
8Übersetzt durch KISchnell, kompetent und sorgfältig. Flexibel und entscheidungsfreudig. Keine unnötigen Aktionen. Einfach ein guter Makler 👍.
-
Frans Halslaan 9
6Übersetzt durch KIDie Kommunikation verlief sich schwerfällig. Mal per WhatsApp und mal telefonieren. Vermerkt, dass ich lieber telefoniere. Er ist zwar freundlich, aber nicht klar in seiner Kommunikation. Letztendlich wurde das Haus jedoch gut verkauft.
-
Andalusiëstraat 48
10Übersetzt durch KIAndries ist ein sehr engagierter, kompetenter und enthusiastischer Immobilienmakler!! Immer telefonisch oder über die App erreichbar.