Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V.
Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V. is een betrouwbare makelaar met hoofdkantoor in Heiloo, waar we ons richten op transparante en doelgerichte dienstverlening. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een geruststellende partner bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Onze kennis van de regio, gecombineerd met...
Current housing stock
-
- Available
De Boog 34
1851ZS Heiloo
€ 715.000 k.k.
€ 5.543/m²
ASave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 274 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Warmoezierslaan 16
1851NZ Heiloo
€ 599.000 k.k.
€ 4.504/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 214 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Ewisweg 70
1852EL Heiloo
€ 569.000 k.k.
€ 4.035/m²
BSave as favorite- Living area
- 141 m²
- Land area
- 214 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
De Olvendijk 61
1851VP Heiloo
€ 375.000 k.k.
€ 6.579/m²
CSave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Stationsweg 76 a
1851LM Heiloo
€ 500.000 k.k.
€ 6.098/m²
ASave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Westerweg 269
1852AG Heiloo
€ 1.350.000 k.k.
€ 9.926/m²
DSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 1405 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (21)
Review platforms
BronscoresTotal score
21 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
3 reviews on Google
-
Ringweg 12
10We kwamen in contact met Andries tijdens een bezichtiging van een woning. Hij was daar de verkoop Makelaar. Omdat het contact wat we tijdens die bezichtiging hadden zo aangenaam was hebben we besloten hem als aankoop Makelaar te vragen voor ons eigen traject. Dat Is in alle opzichten ontzettend goed bevallen.
-
De Olvendijk 53
9Andries Blokdijk ervaren wij als een betrokken makelaar, vriendschappelijk en professioneel. Hij weet wat de trend is in de markt en komt tot een juiste prijsstelling. Niets overhaast, vooral gedegen en overdacht. Door de ‘kleinschaligheid’ geeft het je het gevoel van een ‘personal makelaar’. Aanrader!
-
De Waard 28
8Translated by AIFast, skilled and careful. Flexible and decisive. No unnecessary actions. Just a nice realtor 👍.
-
Frans Halslaan 9
6Translated by AICommunication was difficult. Sometimes via WhatsApp and sometimes by phone call. I indicated that I would prefer to call. He is friendly, but not clear in his communication. Ultimately, the house was sold well.
-
Andalusiëstraat 48
10Translated by AIAndries is a very involved, skilled and enthusiastic real estate agent!! Always reachable by phone or via the app.
-
Laanweg 23
10Translated by AIKnowledgeable and familiar,. Calm and proper guidance,. Always ready and answers all the questions you have