Makelaardij Prins
Makelaardij Prins is uw betrouwbare partner in Klimmen en omgeving, waar persoonlijke aandacht en regio-kennis centraal staan. Met een duidelijke strategie en eerlijke communicatie zorgen we ervoor dat u zich gehoord voelt én resultaat behaalt. Onze focus ligt op een lokale benadering, waarbij we de unieke kenmerken van de regio benutten om uw wensen te realiseren. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur met een werkwi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Tenelenweg 152
6367VZ Voerendaal
€ 525.000 k.k.
€ 3.947/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 675 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Van Amerongenerf 42
3907MK Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 4.755/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Bestellt
Sint Maartenslaan 69 E
6221AC Maastricht
€ 435.000 k.k.
€ 5.506/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Marktstraat 161
6711GX Ede
€ 299.000 k.k.
€ 4.671/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Groeneweg 17
3911PD Rhenen
€ 550.000 k.k.
€ 5.670/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 340 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Bestellt
Van Weerden Poelmanstraat 188
6417ES Heerlen
€ 468.000 k.k.
€ 3.250/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 295 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (19)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
19 Bewertungen insgesamt
Funda
19 Bewertungen auf Funda
-
Sint Maartenslaan 69 E
10Dhr Prins heeft me op een zeer vriendelijke, betrokken en zeer deskundige wijze geholpen mijn droomwoning in Maastricht te vinden. Absoluut aan te raden om met hem in zee te gaan.
-
Waterloostraat 160
9Prima met resultaat. Correct en vakkundig: betrouwbare en actieve steun. Cool als het spannend wordt.
-
Marktstraat 161
10Plezieriger en correcter kun je niet verwachten. In één woord: geweldig! Schakel dus Dirk Prins Makelaardij in …
-
Vlegel 3
9Woning van onze moeder is naar volle tevredenheid door Dirk te koop gezet en verkocht. Voor Dirk ook een biizondere verkoop omdat het de woning van ziin oma was. Leuk om als familie te zien welke stappen er allemaal gedaan worden bij het verkopen van een woning, Wij als familie zijn zeer tevreden over het contact de informatie die je ontvangt en de toegankeliikheid om vragen te stellen. Kortom: van begin tot eind een fijne makelaar.
-
Bekkerweg 109
10Übersetzt durch KIDirk denkt wirklich mit dir mit und gibt bei jedem Haus gute Ratschläge. Wir fanden es auch schön, dass er ein Auge für die Ethik des Verhandelns auf dem Immobilienmarkt hat. Wir empfehlen ihn sicherlich!
-
Van der Waalsstraat 12 I
10Übersetzt durch KIKlarer und verständlicher Kontakt mit dem Makler. Gute Ratschläge und schnelle Rückantworten.
-
Burettestraat 27
10Übersetzt durch KIEin toller Immobilienmakler mit viel Erfahrung und Wissen in seinem Fachgebiet. Dank Dirk konnte ich die perfekte Wahl treffen, um mein Traumhaus zu finden.