Makelaardij Prins
Makelaardij Prins is uw betrouwbare partner in Klimmen en omgeving, waar persoonlijke aandacht en regio-kennis centraal staan. Met een duidelijke strategie en eerlijke communicatie zorgen we ervoor dat u zich gehoord voelt én resultaat behaalt. Onze focus ligt op een lokale benadering, waarbij we de unieke kenmerken van de regio benutten om uw wensen te realiseren. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur met een werkwi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Tenelenweg 152
6367VZ Voerendaal
€ 525.000 k.k.
€ 3.947/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 675 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Van Amerongenerf 42
3907MK Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 4.755/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 108 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Comprado
Sint Maartenslaan 69 E
6221AC Maastricht
€ 435.000 k.k.
€ 5.506/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Marktstraat 161
6711GX Ede
€ 299.000 k.k.
€ 4.671/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Groeneweg 17
3911PD Rhenen
€ 550.000 k.k.
€ 5.670/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 340 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Van Weerden Poelmanstraat 188
6417ES Heerlen
€ 468.000 k.k.
€ 3.250/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 295 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (19)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
19 reseñas total
Funda
19 opiniones en Funda
-
Sint Maartenslaan 69 E
10Dhr Prins heeft me op een zeer vriendelijke, betrokken en zeer deskundige wijze geholpen mijn droomwoning in Maastricht te vinden. Absoluut aan te raden om met hem in zee te gaan.
-
Waterloostraat 160
9Prima met resultaat. Correct en vakkundig: betrouwbare en actieve steun. Cool als het spannend wordt.
-
Marktstraat 161
10Plezieriger en correcter kun je niet verwachten. In één woord: geweldig! Schakel dus Dirk Prins Makelaardij in …
-
Vlegel 3
9Woning van onze moeder is naar volle tevredenheid door Dirk te koop gezet en verkocht. Voor Dirk ook een biizondere verkoop omdat het de woning van ziin oma was. Leuk om als familie te zien welke stappen er allemaal gedaan worden bij het verkopen van een woning, Wij als familie zijn zeer tevreden over het contact de informatie die je ontvangt en de toegankeliikheid om vragen te stellen. Kortom: van begin tot eind een fijne makelaar.
-
Bekkerweg 109
10Traducido por IADirk realmente piensa contigo y da buenos consejos en cada casa. Nos pareció también muy bien que tenga ojo para la ética de la negociación en el mercado inmobiliario. ¡Lo recomendamos encarecidamente!
-
Van der Waalsstraat 12 I
10Traducido por IABueno y claro contacto con el agente inmobiliario. Buenos consejos y rápidas respuestas.
-
Burettestraat 27
10Traducido por IAUn super agente con mucha experiencia y conocimiento en su campo. Gracias a Dirk he podido tomar una elección perfecta al encontrar mi casa soñada.