Bij Diana Makelaardij & Taxaties
Bij Diana Makelaardij & Taxaties in Heerlen staat uw belangen centraal. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om u te helpen met de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Onze focus ligt op transparantie en betrouwbare adviezen, zodat u altijd goed geïnformeerd bent. Wij bieden dienstverlening in Nederlands, Limburgs en Engels en zijn geaccrediteerd met certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze werkwijze...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Appelhegge 1
6225KB Maastricht
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 269 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Gentiaan 11
6418NP Heerlen
€ 795.000 k.k.
€ 4.569/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 523 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuw-Schandelen 21
6412XV Heerlen
€ 189.000 k.k.
€ 2.250/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Molenberglaan 104 A
6416EP Heerlen
€ 550.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 329 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hamerstraat 10
6411CW Heerlen
€ 619.000 k.k.
€ 3.034/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 204 m²
- Área del lote
- 285 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Kruisstraat 28
6411BT Heerlen
€ 498.000 k.k.
€ 2.947/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 169 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (50)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
50 reseñas total
Funda
35 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Olaf Hissel
10Super makelaar, 6 jaar geleden ons huis in Landgraaf verkocht. Snel en vakkundig. Goede begeleiding.Super mooie foto’s. Echte aanrader
-
Mgr. Feronlaan 106
10Deze makelaar is tevens taxateur wat een voordeel is om de waarde van een woning te bepalen. Het voordeel van een klein bedrijf is het persoonlijk contact. De kosten zijn vergelijkbaar met andere makelaars.
-
Rembrandtstraat 9
10Een snelle en duidelijke reactie op mijn vragen. Heel goed begeleid tijdens de verkoop. Huis is binnen 3 weken verkocht.
-
Henri Dunantstraat 57
9Bij Diana krijg je duidelijkheid en eerlijkheid. Geen franjes en poespas. Communicatie loopt vlotjes en ze reageren snel op vragen die je via mail of de app stelt. De foto’s waren ook erg goed. Ben erg te spreken over het hele traject en raad Diana zeker aan!!
-
Groene Boord 1
8Prima makelaar, die mij heel goed begeleid heeft in het verkooptraject. Woning was snel verkocht. Prima foto's van de wiming genomen en goede informatievoorziening via de app.
-
Bredastraat 11
9Bij de eerste kennismaking hadden we direct een goed gevoel bij Diana Makelaardij. We zijn gedurende het hele proces prettig en professioneel begeleid, met fijne en duidelijke communicatie. Alles werd snel opgepakt en goed geregeld, wat voor veel vertrouwen zorgde. De geadviseerde verkoopprijs was realistisch. We kijken terug op een zeer fijne samenwerking!