Bij Diana Makelaardij & Taxaties
Bij Diana Makelaardij & Taxaties in Heerlen staat uw belangen centraal. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om u te helpen met de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Onze focus ligt op transparantie en betrouwbare adviezen, zodat u altijd goed geïnformeerd bent. Wij bieden dienstverlening in Nederlands, Limburgs en Engels en zijn geaccrediteerd met certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze werkwijze...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Appelhegge 1
6225KB Maastricht
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 269 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Gentiaan 11
6418NP Heerlen
€ 795.000 k.k.
€ 4.569/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 174 m²
- Fläche des Grundstücks
- 523 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nieuw-Schandelen 21
6412XV Heerlen
€ 189.000 k.k.
€ 2.250/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Molenberglaan 104 A
6416EP Heerlen
€ 550.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 329 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hamerstraat 10
6411CW Heerlen
€ 619.000 k.k.
€ 3.034/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 204 m²
- Fläche des Grundstücks
- 285 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Kruisstraat 28
6411BT Heerlen
€ 498.000 k.k.
€ 2.947/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 169 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (50)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
50 Bewertungen insgesamt
Funda
35 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Olaf Hissel
10Super makelaar, 6 jaar geleden ons huis in Landgraaf verkocht. Snel en vakkundig. Goede begeleiding.Super mooie foto’s. Echte aanrader
-
Mgr. Feronlaan 106
10Deze makelaar is tevens taxateur wat een voordeel is om de waarde van een woning te bepalen. Het voordeel van een klein bedrijf is het persoonlijk contact. De kosten zijn vergelijkbaar met andere makelaars.
-
Rembrandtstraat 9
10Een snelle en duidelijke reactie op mijn vragen. Heel goed begeleid tijdens de verkoop. Huis is binnen 3 weken verkocht.
-
Henri Dunantstraat 57
9Bij Diana krijg je duidelijkheid en eerlijkheid. Geen franjes en poespas. Communicatie loopt vlotjes en ze reageren snel op vragen die je via mail of de app stelt. De foto’s waren ook erg goed. Ben erg te spreken over het hele traject en raad Diana zeker aan!!
-
Groene Boord 1
8Prima makelaar, die mij heel goed begeleid heeft in het verkooptraject. Woning was snel verkocht. Prima foto's van de wiming genomen en goede informatievoorziening via de app.
-
Bredastraat 11
9Bij de eerste kennismaking hadden we direct een goed gevoel bij Diana Makelaardij. We zijn gedurende het hele proces prettig en professioneel begeleid, met fijne en duidelijke communicatie. Alles werd snel opgepakt en goed geregeld, wat voor veel vertrouwen zorgde. De geadviseerde verkoopprijs was realistisch. We kijken terug op een zeer fijne samenwerking!