Bij Diana Makelaardij & Taxaties
Bij Diana Makelaardij & Taxaties in Heerlen staat uw belangen centraal. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om u te helpen met de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Onze focus ligt op transparantie en betrouwbare adviezen, zodat u altijd goed geïnformeerd bent. Wij bieden dienstverlening in Nederlands, Limburgs en Engels en zijn geaccrediteerd met certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze werkwijze...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Appelhegge 1
6225KB Maastricht
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 269 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Gentiaan 11
6418NP Heerlen
€ 795.000 k.k.
€ 4.569/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 523 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nieuw-Schandelen 21
6412XV Heerlen
€ 189.000 k.k.
€ 2.250/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Molenberglaan 104 A
6416EP Heerlen
€ 550.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 329 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hamerstraat 10
6411CW Heerlen
€ 619.000 k.k.
€ 3.034/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 204 m²
- Superficie du terrain
- 285 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Kruisstraat 28
6411BT Heerlen
€ 498.000 k.k.
€ 2.947/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 169 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Olaf Hissel
10Super makelaar, 6 jaar geleden ons huis in Landgraaf verkocht. Snel en vakkundig. Goede begeleiding.Super mooie foto’s. Echte aanrader
-
Mgr. Feronlaan 106
10Deze makelaar is tevens taxateur wat een voordeel is om de waarde van een woning te bepalen. Het voordeel van een klein bedrijf is het persoonlijk contact. De kosten zijn vergelijkbaar met andere makelaars.
-
Rembrandtstraat 9
10Een snelle en duidelijke reactie op mijn vragen. Heel goed begeleid tijdens de verkoop. Huis is binnen 3 weken verkocht.
-
Henri Dunantstraat 57
9Bij Diana krijg je duidelijkheid en eerlijkheid. Geen franjes en poespas. Communicatie loopt vlotjes en ze reageren snel op vragen die je via mail of de app stelt. De foto’s waren ook erg goed. Ben erg te spreken over het hele traject en raad Diana zeker aan!!
-
Groene Boord 1
8Prima makelaar, die mij heel goed begeleid heeft in het verkooptraject. Woning was snel verkocht. Prima foto's van de wiming genomen en goede informatievoorziening via de app.
-
Bredastraat 11
9Bij de eerste kennismaking hadden we direct een goed gevoel bij Diana Makelaardij. We zijn gedurende het hele proces prettig en professioneel begeleid, met fijne en duidelijke communicatie. Alles werd snel opgepakt en goed geregeld, wat voor veel vertrouwen zorgde. De geadviseerde verkoopprijs was realistisch. We kijken terug op een zeer fijne samenwerking!