Boonen Makelaardij
"Ihr persönlicher NVM Immobilienmakler aus Venlo und Umgebung."
Boonen Makelaardij is actief in Venlo en Venray, waardoor wij goed geplaatst zijn op de woningmarkt in noord- en midden Limburg. Wij combineren professionele organisatie met persoonlijke aandacht en open communicatie. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt tijdens het kopen, verkopen of taxeren van een woning. Ons team staat voor u klaar om het beste resultaat te behalen, of het nu gaat om de aankoop va...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ginkelstraat 92
5911ES Venlo
€ 250.000 k.k.
€ 2.941/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Frans Coehorststraat 20
5913RC Venlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 20 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Frederik Hendrikstraat 161
5923BM Venlo
€ 365.000 k.k.
€ 2.500/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Maliebaan 14
5944BL Arcen
€ 600.000 k.k.
€ 3.659/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 164 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1385 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hanikerweg 3
5943NA Lomm
€ 625.000 k.k.
€ 4.960/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 4925 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Voortweg 20
5926PH Venlo
€ 865.000 k.k.
€ 3.844/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 225 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3360 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (50)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
50 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
25 Bewertungen bei Google
-
Landweerweg 16
8Snel in de verkoop. Flexibel in beschikbaarheid voor bezichtigingen, dus ook avonden en weekenden, dat geeft veel mogelijkheden voor potentiële kopers om snel een bezichtiging in te plannen.
-
Veldenseweg 36
10Een deskundige makelaar, eerlijk, pro-actief en heeft ons huis goed verkocht. Bij een toekomstige verkoop zouden wij hem zeker weer vragen. Ook verwijs ik graag andere verkopers aan hem door.
-
Felix Timmermansstraat 33
10We zijn blij, tevreden en erg dankbaar. Het team van Boonen Makelaardij (Walter en Linda) heeft een persoonlijke, professionele en zeer proactieve houding. We hebben erg aardige mensen ontmoet die ons uitstekend hebben geholpen bij de verkoop van ons huis. Ik voelde me persoonlijk erg goed verzorgd :)
-
Boekenderstraat 258
10Übersetzt durch KISehr angenehme und kompetente Begleitung durch den Makler Boonen. Und ein Lob an seine Mitarbeiterin, die den gesamten Papierkram im Büro erledigte. Wir sind mehr als zufrieden mit beiden.
-
Lynssenstraat 26
10Übersetzt durch KIDieser Makler ist professionell und kompetent. Die Kommunikation war sehr gut und die Vereinbarungen wurden eingehalten. Es gab Kenntnis der lokalen Markt und der Prozess verlief reibungslos. Alles in allem eine angenehme Zusammenarbeit. Vielen, vielen Dank Walter und Linda