Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV
"Geen opstartkosten en no cure no pay!"
Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV in Venlo staat sinds 1976 voor betrouwbaar en deskundig advies op het gebied van vastgoed. Onze medewerkers zijn gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfsruimtes in Venlo en de omgeving. Met een sterke lokale marktkennis en persoonlijke benadering zorgen wij voor een geruststellende ervaring tijdens de hele transactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waa...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Antoniusplein 11 F
5943AH Lomm
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 160 m²
- Fläche des Grundstücks
- 812 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Roobeekweg 4
5944EZ Arcen
€ 995.000 k.k.
€ 2.303/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 432 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3600 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Plaggenhouwer 13
5971LB Grubbenvorst
€ 400.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 220 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nassaustraat 6
5911BV Venlo
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 216 m²
- Fläche des Grundstücks
- 153 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Hoveniersstraat 4
5991MN Baarlo
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 234 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2120 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Prinsenhofstraat 5
5911BL Venlo
€ 795.000 k.k.
€ 3.614/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 220 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (55)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
55 Bewertungen insgesamt
Funda
13 Bewertungen auf Funda
42 Bewertungen bei Google
-
Laaghuissingel 139
10Makelaarskantoor Paul Schreinemachers was altijd bereikbaar voor vragen, dacht mee en gaf advies op maat. Altijd vriendelijk contact gehad met Paul en de medewerkers.
-
Zonneveld 58
7Het contact verliep in het algemeen goed. De makelaar deed de rondleidingen. Na de rondleiding kregen we een update.
-
Jade 10
9Makelaarskantoor Paul Schreinemachers is een fijne partij om mee te werken, communicatie gaat goed en
-
Kelly Van der putten
10Wij zijn erg tevreden over de adviserende rol van deze makelaar. We kregen helder, eerlijk en goed onderbouwd advies gedurende het traject. Hierdoor konden wij met vertrouwen beslissingen nemen. Professioneel, betrokken en prettig in de communicatie.
-
Linsey Smeets
10Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en vertrouwd. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en ik kreeg duidelijk en eerlijk advies gedurende het hele proces.
-
Laaghuissingel 3 A
9Paul is heel prettig en duidelijk in de communicatie en komt zijn afspraken na. Hij is deskundig door zijn jarenlange ervaring als makelaar. Ons huis was snel verkocht !
-
Albert Cuypstraat 166
9Prima verlopen. Goed advies en begeleiding. Snel resultaat. Makelaar Paul Schreinemachers B.V. is een kantoor dat in Venlo al jaren bezig is met veel ervaring in de regio.
-
Rachel Schreinemachers