Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV
"Geen opstartkosten en no cure no pay!"
Real estate agency Paul Schreinemachers BV in Venlo has been providing reliable and expert advice in the field of real estate since 1976. Our employees are specialized in the sale, purchase and valuation of homes and commercial spaces in Venlo and the surrounding area. With strong local market knowledge and a personal approach, we ensure a reassuring experience throughout the entire transaction. We offer a wide range of services, includ...
Current housing stock
-
- Available
Antoniusplein 11 F
5943AH Lomm
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 160 m²
- Land area
- 812 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Roobeekweg 4
5944EZ Arcen
€ 995.000 k.k.
€ 2.303/m²
CSave as favorite- Living area
- 432 m²
- Land area
- 3600 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
De Plaggenhouwer 13
5971LB Grubbenvorst
€ 400.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nassaustraat 6
5911BV Venlo
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
CSave as favorite- Living area
- 216 m²
- Land area
- 153 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Hoveniersstraat 4
5991MN Baarlo
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Save as favorite- Living area
- 234 m²
- Land area
- 2120 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Prinsenhofstraat 5
5911BL Venlo
€ 795.000 k.k.
€ 3.614/m²
CSave as favorite- Living area
- 220 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 5
Reviews (55)
Review platforms
BronscoresTotal score
55 total reviews
Funda
13 reviews on Funda
42 reviews on Google
-
Laaghuissingel 139
10Makelaarskantoor Paul Schreinemachers was altijd bereikbaar voor vragen, dacht mee en gaf advies op maat. Altijd vriendelijk contact gehad met Paul en de medewerkers.
-
Zonneveld 58
7Het contact verliep in het algemeen goed. De makelaar deed de rondleidingen. Na de rondleiding kregen we een update.
-
Jade 10
9Makelaarskantoor Paul Schreinemachers is een fijne partij om mee te werken, communicatie gaat goed en
-
Kelly Van der putten
10Wij zijn erg tevreden over de adviserende rol van deze makelaar. We kregen helder, eerlijk en goed onderbouwd advies gedurende het traject. Hierdoor konden wij met vertrouwen beslissingen nemen. Professioneel, betrokken en prettig in de communicatie.
-
Linsey Smeets
10Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en vertrouwd. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en ik kreeg duidelijk en eerlijk advies gedurende het hele proces.
-
Laaghuissingel 3 A
9Paul is heel prettig en duidelijk in de communicatie en komt zijn afspraken na. Hij is deskundig door zijn jarenlange ervaring als makelaar. Ons huis was snel verkocht !
-
Albert Cuypstraat 166
9Prima verlopen. Goed advies en begeleiding. Snel resultaat. Makelaar Paul Schreinemachers B.V. is een kantoor dat in Venlo al jaren bezig is met veel ervaring in de regio.
-
Rachel Schreinemachers
10 -
Ferdinand Bolstraat 8 B
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking. Het hele proces verliep snel en efficiënt. Het contact was prettig, duidelijk en professioneel, waardoor we altijd goed op de hoogte waren. Dankzij hun inzet en kennis is onze woning snel verhuurd. Wij raden dit makelaarskantoor zeker aan!