1 reviews op izdbm
Laan Makelaars is actief in Den Helder en omgeving, waar we ons richten op betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Onze belofte is om u te begeleiden met deskundigheid en transparantie, zodat u zich volledig op uw woonwensen kunt richten. Wij bieden onder andere taxaties aan en werken met een duidelijke, transparante werkwijze. Ons team is geaccrediteerd met certificaten zoals NWWI, NRVT en SCVM, wat aantoont dat we op de...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Jan Aarjensz Prinsstraat 9
1785BB Den Helder
€ 309.500 k.k.
€ 3.439/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Middelzand 4334
1788JB Julianadorp
€ 269.000 k.k.
€ 3.362/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Fluytstraat 24
1784NP Den Helder
€ 495.000 k.k.
€ 3.837/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 367 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Wierbalg 2416
1788VH Julianadorp
€ 440.000 k.k.
€ 3.520/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Marsdiepstraat 379
1784AH Den Helder
€ 219.000 k.k.
€ 2.126/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Brikstraat 11
1784RR Den Helder
€ 375.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 176 m²
- Fläche des Grundstücks
- 212 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (75)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
75 Bewertungen insgesamt
Funda
21 Bewertungen auf Funda
53 Bewertungen bei Google
IZDBM
1 Bewertungen bei Ich suche den besten Makler
-
Kastanjehout 48
10We zijn enorm tevreden met hoe de verkoop van onze woning is gelopen via Danny. Het is zeer vlot gegaan (binnen 2 weken na publiceren verkocht) en de communicatie met Danny was fijn en effectief. Daarnaast kregen we ook stylingadvies voor de foto’s en bezichtigingen, zodat het huis écht goed naar voren kwam. In alle stappen werden we uitgebreid meegenomen en onze wensen werden ook serieus genomen. We zouden het iedereen aanbevelen!
-
Dylan Struik
10We zijn enorm tevreden met hoe de verkoop van onze woning is gelopen via Danny. Het zeer vlot gegaan (binnen 2 weken na publiceren verkocht) en de communicatie met Danny was fijn en effectief. Daarnaast kregen we ook stylingadvies voor de foto’s en bezichtigingen, zodat het huis écht goed naar voren kwam. In alle stappen werden we uitgebreid meegenomen en onze wensen werden ook serieus genomen. We zouden het iedereen aanbevelen!
-
Dylan Struik