BURGERSDIJK MAKELAARS
"AUSSERGEWÖHNLICH BEZOGEN"
BURGERSDIJK MAKELAARS steht seit 1957 für zuverlässige Expertise und eine klare Sichtweise in der Immobilien- und Gewerbeimmobilienvermittlung. Mit neun Niederlassungen in der Region, wie Almere, Utrecht und Zeist, bieten wir persönliche Betreuung bei der Kauf, Verkauf und Bewertung. Unser Team von 28 Mitarbeitern, davon 20 in der Außendienst, setzt sich voll und ganz für das Wohl der Auftraggeber ein. Unsere Kernwerte sind Vertrauen, K...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Leidsekade 123
3531HD Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 6.193/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
David van Mollemstraat 141
3513GA Utrecht
€ 699.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Govert Flinckstraat 9
3583RK Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 7.628/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- 93 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dassenlaan 8
1216EK Hilversum
€ 345.000 k.k.
€ 5.308/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Roggestraat 21
3572VX Utrecht
€ 745.000 k.k.
€ 6.835/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 66 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vechtdijk 156 A
3563MA Utrecht
€ 995.000 k.k.
€ 7.835/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 335 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (71)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
71 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
31 Bewertungen bei Google
-
Maarten Holland
10Zeer deskundig. Snelle en heldere communicatie, kort op de bal en zeer proactief. Kortom: ontzorgen compleet.
-
Nijenheim 1024
10Dirkjan en zijn collega’s zijn erg fijn in het contact, het meedenken en het regelen. We hebben zo’n 8 woningen bezichtigd en uiteindelijk ons droomhuis gevonden. Zonder hun hulp hadden we het niet zo snel en goed kunnen doen. Ook de afhandeling gaat erg fijn. Ze zijn snel en bereikbaar.
-
Abraham Kuijperstraat 22
-
Maliebaan 53 T
9Prima contact met de makelaar (zowel de verkoopmakelaar als de backoffice). Verwachtingen prima gemanaged. Gedurende het gehele verkoopproces ben ik steeds tijdig op de hoogte gesteld van de vorderingen en de te nemen vervolgstappen.
-
Zonnelaan 62
10Bastiaan was altijd goed bereikbaar en had een groot netwerk bij de aankoop van het huis. Hij gaf eerlijk advies over wat een huis waard was en heeft ons in een korte periode aan een huis geholpen.
-
Ramstraat 21
10De begeleiding bij de verkoop was deskundig, prettig en betrouwbaar. We hadden veel aan de eerlijke adviezen.
-
Paul Schieveen
10Ik ben uiterst tevreden met Burgersdijk Makelaars en in het bijzonder met mijn makelaar Bastiaan. Inmiddels heeft hij mij 2 keer succesvol geholpen bij de aankoop van mijn woning. Snel schakelen en doelgerichte communicatie kenmerken de samenwerking. Bij mijn laatste woning was er sprake van spoed en alles is met de juiste snelheid en zorgvuldigheid in gang gezet. Op alle vlakken een geweldige aanrader!