BURGERSDIJK MAKELAARS
"TRES ENGAGé"
BURGERSDIJK MAKELAARS staat sinds 1957 voor betrouwbare kennis en een heldere visie in de woning- en bedrijfsmakelaardij. Met negen vestigingen in de regio, zoals Almere, Utrecht en Zeist, bieden wij persoonlijke begeleiding bij aankoop, verkoop en taxaties. Ons team van 28 medewerkers, waarvan 20 in de buitendienst, zet zich volledig in voor het belang van opdrachtgevers. Onze kernwaarden zijn vertrouwen, creativiteit en actief handele...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Leidsekade 123
3531HD Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 6.193/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
David van Mollemstraat 141
3513GA Utrecht
€ 699.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Govert Flinckstraat 9
3583RK Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 7.628/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 93 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dassenlaan 8
1216EK Hilversum
€ 345.000 k.k.
€ 5.308/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Roggestraat 21
3572VX Utrecht
€ 745.000 k.k.
€ 6.835/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 66 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vechtdijk 156 A
3563MA Utrecht
€ 995.000 k.k.
€ 7.835/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 335 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (71)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
71 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Maarten Holland
10Zeer deskundig. Snelle en heldere communicatie, kort op de bal en zeer proactief. Kortom: ontzorgen compleet.
-
Nijenheim 1024
10Dirkjan en zijn collega’s zijn erg fijn in het contact, het meedenken en het regelen. We hebben zo’n 8 woningen bezichtigd en uiteindelijk ons droomhuis gevonden. Zonder hun hulp hadden we het niet zo snel en goed kunnen doen. Ook de afhandeling gaat erg fijn. Ze zijn snel en bereikbaar.
-
Abraham Kuijperstraat 22
-
Maliebaan 53 T
9Prima contact met de makelaar (zowel de verkoopmakelaar als de backoffice). Verwachtingen prima gemanaged. Gedurende het gehele verkoopproces ben ik steeds tijdig op de hoogte gesteld van de vorderingen en de te nemen vervolgstappen.
-
Zonnelaan 62
10Bastiaan was altijd goed bereikbaar en had een groot netwerk bij de aankoop van het huis. Hij gaf eerlijk advies over wat een huis waard was en heeft ons in een korte periode aan een huis geholpen.
-
Ramstraat 21
10Traduit par l'IAL'accompagnement lors de la vente était compétent, agréable et fiable. Nous avons beaucoup tiré des conseils honnêtes.
-
Paul Schieveen
10Traduit par l'IAJe suis extrêmement satisfait de Burgersdijk Makelaars et en particulier de mon agent Bastiaan. Il m'a déjà aidé à l'achat de mon appartement à deux reprises avec succès. La rapidité d'exécution et la communication ciblée caractérisent la collaboration. Lors de mon dernier appartement, il y avait urgence et tout a été mis en marche avec la bonne vitesse et soin. Un excellent conseiller sur tous les plans !