BURGERSDIJK MAKELAARS
"EXCEPTIONALLY INVOLVED"
BURGERSDIJK MAKELAARS staat sinds 1957 voor betrouwbare kennis en een heldere visie in de woning- en bedrijfsmakelaardij. Met negen vestigingen in de regio, zoals Almere, Utrecht en Zeist, bieden wij persoonlijke begeleiding bij aankoop, verkoop en taxaties. Ons team van 28 medewerkers, waarvan 20 in de buitendienst, zet zich volledig in voor het belang van opdrachtgevers. Onze kernwaarden zijn vertrouwen, creativiteit en actief handele...
Current housing stock
-
- Available
David van Mollemstraat 141
3513GA Utrecht
€ 699.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Govert Flinckstraat 9
3583RK Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 7.628/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 93 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Dassenlaan 8
1216EK Hilversum
€ 345.000 k.k.
€ 5.308/m²
CSave as favorite- Living area
- 65 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Roggestraat 21
3572VX Utrecht
€ 745.000 k.k.
€ 6.835/m²
CSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 66 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Vechtdijk 156 A
3563MA Utrecht
€ 995.000 k.k.
€ 7.835/m²
CSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 335 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hof van Vronestein 60
3439WB Nieuwegein
€ 335.000 k.k.
€ 4.855/m²
A+Save as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (70)
Review platforms
BronscoresTotal score
70 total reviews
Funda
39 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Maarten Holland
10Zeer deskundig. Snelle en heldere communicatie, kort op de bal en zeer proactief. Kortom: ontzorgen compleet.
-
Abraham Kuijperstraat 22
10Snel schakelen, mooie foto’s en goede inschatting van marktwaarde. Erg blij met de begeleiding. Lekker proactief. We hoeven nergens achteraan te zitten. Dat werkt fijn.
-
Maliebaan 53 T
9Prima contact met de makelaar (zowel de verkoopmakelaar als de backoffice). Verwachtingen prima gemanaged. Gedurende het gehele verkoopproces ben ik steeds tijdig op de hoogte gesteld van de vorderingen en de te nemen vervolgstappen.
-
Zonnelaan 62
10Bastiaan was altijd goed bereikbaar en had een groot netwerk bij de aankoop van het huis. Hij gaf eerlijk advies over wat een huis waard was en heeft ons in een korte periode aan een huis geholpen.
-
Ramstraat 21
10De begeleiding bij de verkoop was deskundig, prettig en betrouwbaar. We hadden veel aan de eerlijke adviezen.
-
Paul Schieveen
10Ik ben uiterst tevreden met Burgersdijk Makelaars en in het bijzonder met mijn makelaar Bastiaan. Inmiddels heeft hij mij 2 keer succesvol geholpen bij de aankoop van mijn woning. Snel schakelen en doelgerichte communicatie kenmerken de samenwerking. Bij mijn laatste woning was er sprake van spoed en alles is met de juiste snelheid en zorgvuldigheid in gang gezet. Op alle vlakken een geweldige aanrader!
-