Makelaardij Schierbeek
"Verkaufs- und Ankaufsmakler, Gutachter"
Makelaardij Schierbeek is een klein makelaarskantoor dat zich op persoonlijke begeleiding en maatwerk specialiseert. Door onze kleine omvang zijn we altijd bereikbaar en weten we wat er gebeurt. Wij werken actief in Assen en de omgeving, met een werkgebied dat zich uitstrekt over Noord- en Midden Drenthe, met Assen als kern. Bovendien zijn we ook aanwezig op de zuidkant van Groningen. Sander Jochems heeft sinds 1995 ervaring opgebouwd i...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kampsweg 31
9418PD Wijster
€ 550.000 k.k.
€ 4.074/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 8615 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hoofdweg 112
9484TB Oudemolen
€ 925.000 k.k.
€ 4.282/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 216 m²
- Fläche des Grundstücks
- 28600 m²
- Schlafzimmer
- 8
-
- Verfügbar
Nijlandstraat 71
9401AC Assen
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Thorbeckelaan 331
9402DA Assen
€ 392.500 k.k.
€ 4.046/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Loire 31
9406VA Assen
€ 315.000 k.k.
€ 2.972/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 273 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Drostweg 41
9761CN Eelde
€ 475.000 k.k.
€ 3.084/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 154 m²
- Fläche des Grundstücks
- 395 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (42)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
42 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Hoofdstraat 17 B
9Sander heeft een no nonsens houding. Ik hou ervan. Hij is duidelijk wat hij van jou nodig heeft en verwacht maar heeft zelf een enorme inzet. Hij communiceert snel en adequaat. Hij neemt de tijd voor bezichtigingen en is transparant. Zeker warm aanbevolen.
-
Drostweg 41
10Snel opgepakt. Goede presentatie. Realistisch beeld van markt. Aangename persoonlijkheid. Bedankt Sander
-
Zuidhaege 6
9Met de kennis van de lokale markt wat betreft appartementen heeft de makelaar goed uitgelegd met welke strategie het appartement in de markt te zetten. Met resultaat! Binnen 2 weken verkocht.
-
Oosterhoutstraat 11
10Het waren 2 niet standaard panden, deels met achterstallig onderhoud. Tevens veel grond met erfdienstbaarheid en veel garageboxen. Daarom niet voor iedere koper geschikt, maar uiteindelijk door bemiddeling van de Makelaar toch verkocht.
-
Oosterpark 1
9Übersetzt durch KISehr nett in der Kommunikation, immer bereit zu Verhandlungen, gab gute Ratschläge. Sehr empfehlenswert!
-
Zuidhaege 80
10Übersetzt durch KIGutes Verständnis, klare Herangehensweise mit attraktivem und fairen Preis(Courtage)-Modell, flexibel und kundenorientiert, hält Wort und unkompliziert.
-
Bosrank 28
9Übersetzt durch KIDer Makler hat unsere Erwartungen voll und ganz erfüllt. Sander setzte sein Marktwissen und seine Expertise ausgezeichnet ein und hat uns während des gesamten Verkaufsprozesses sorgfältig begleitet. Der Prozess verlief reibungslos und effizient, wodurch wir keine unnötige Stress erlebt haben.